Feltzschi kullanıcısının son içeriği

1. Feltzschi

1700 - 2000 lira arası parayla oyun bilgisayarı kurabilir miyim ?

Hocam ben araştırdım fakat sana önerebileceğim güzellikte bir sistem bulamadım, bulursam bu mesajı güncellerim.
  2. Feltzschi

Üniversite tercihi yaptınız mı?

Emin olun ben o tecrübelediğiniz arkadaşlara benzemiyorum, yapacağım diyorsam o olacak gerçekten bu işin ikinci bir seçeneği yok, özel düşündüm ama ailem düşünmedi.
  3. Feltzschi

Bilgisayarınızda hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ? Önerileriniz ?

Chrome tabanlı yeni bir tarayıcı Chrome Market ile uyumlu olarak çalışıyor, adblock, zenmate gibi eklentileri rahatlıkla kurabilirsin. Ayrıca biraz kurcalarsan kendine özgü bir tasarıma dönüştürebilirsin kişiselleştirmesi yüksek.
  4. Feltzschi

Yarın akşamüstü civarında buraya iki-üç öneri bırakırım.
  5. Feltzschi

Bilgisayarınızda hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ? Önerileriniz ?

Windows 10 için edge yeterli hızı veriyor bence, nadir olarak testlerde chrome'u geçse de chrome istatislik bazında daha hızlı. Eklenti desteği işin içine girince kesinlikle chrome ama edge gerek tasarımı, gerekse Windows 10 ile olan etkileşimi açısından benim şuanki tercihim. Farklılık isteyen...
  6. Feltzschi

Üniversite tercihi yaptınız mı?

TM-3 puanım 392,89*** civarıydı 20 tane hukuk, 2 pdr 1 tane de sınıf öğretmenliği yazdım, şans bu ya 23. tercihten sınıf öğretmenliği tuttu. Bir sonraki sene %50 ek puanla hukuk zorlıycam oldu oldu, olmadı ikinci sene kesin bir hukuk fakültesine atarım kendimi.
  7. Feltzschi

Lise son sınıf öğrencisiyim Üniversite hakkında yardıma ihtiyacım var

Beden eğitimi öğretmenliğinde kesin karar kıldıysan YGS-6 puan türünden alım yapıyor diye biliyorum, şuanda internetim yavaş olduğu için ÖSYM 2016 kılavuzunu inceleyemiyorum ama Google'da aratıp ilk çıkan sonuca tıklarsan ardından ctrl+f ile beden eğitimi öğretmenliğini aratırsan detaylı bilgiye...
  8. Feltzschi

Alabilirsin ama güncel oyunları oynama şansını arttırmak istiyorsan masaüstü öneririm. Önce masaüstü mü laptop mu ikileminden birini seçersen ona göre öneri yapabiliriz. Çok gezmiyorum, genelde evde takılıyorum, laptop alsam bile sürekli şarja takılı kullanırım diyorsan zaten ne alacağını...