Advertisement

g_gokcen kullanıcısının son içeriği

1. Huawei P9 Lite'da Stock / Custom ROM atamama sorunu

twrp kurulumu temelde adb üzerinden yapıldığı için bütün yükleme yöntemleri aslında aynı sadece arayüzleri farklı. cihaz unlock konumunda ama oem kilidi açıkmı ondan emin değilim zira tel açılmamakta boot ekranında kalıyo veya boot ediyor huawei simgesinde takılıyor sonra kendini yeniden reboot...
  2. Huawei P9 Lite'da Stock / Custom ROM atamama sorunu

hocam selamlar açıklamanız çok ayrıntılı ve güzel olmuş lakin cihaz fastboot da sending yapıyor ama writing de hata veriyo cihaza twrp kuramadığım içinde img yüklemeis yapamıyorum işin içinden nasıl çıkabileceğime dair bir fikriniz var mıdır.
  3. Huawei Mate 10 Lite'da writing 'recovery' FAILED (remote: command not allowed) hatası

yeniden başlama sorununu çözdüm lakin fasboot hatası devam ettiğinden stock rom yükleyemiyorum...
  4. Huawei Mate 10 Lite'da writing 'recovery' FAILED (remote: command not allowed) hatası

İyi akşamlar... Cihaza twrp yükledim ve unblock yaptım root da atıktan sonra ELEMENTAL V1.1 romunu yükledim ama rom dual sim romu olduğu için kaldırmak istedim. Kaldırma işleminde twrp silindi ELEMENTAL romu hala aktif. ama cihaz ilk kurulum sırasında enson işlem olan buluta katılmak...