Advertisement

goktugaka kullanıcısının son içeriği

1. goktugaka

iPhone 7 sıfırlama şifresi

sınırlama şifresi koymuşsun bilmiyorsan çözümü var ama 1-2 saat sürüyor şifreyi bulması
  2. goktugaka

VPN Master'ın ayarlarını yapma

Öncelikle yardımcı olmam için kullanmakta olduğunuz cihaz nedir ?
  3. goktugaka

iPhone 5 açıkken şarj olmuyor, kapalıyken şarj oluyor

cihazınızın u2 entegresini yakmışsın muhtemelen araba sarjı kullandın ve bu sorun ise bir anda olur iphone 5lerde u2 cpu nun dibinde olduğu için değişimi riskli bir işlemdir cihazın susma riski var böyle kullanmanızı tavsiye ederim ve haliyle pilinizde çabuk biticektir pil değiştirsenizde işe...
  4. goktugaka

Samsung Galaxy A8 format sonrası Google hesabı soruyor

cihazın marka modeli nedir ? google account hesaplarını kırıyorum bilginiz olsun.
  5. goktugaka

iPhone 7 şarjdayken kapandı ve açılmıyor

evet yada direk izmir başarı servise gönder tercih senin
  6. goktugaka

Başarı teknik servisini öğren
  7. goktugaka

Sim yuvasındaki imei yi kazı sende öyle gönder teledofondan baksınlar imei ye
  8. goktugaka

nereye göndermenizi istiyor apple ? göndermeden önce sizden nereye göndericeğiniz yetkili servisleri öğrenmek durumundayım örnek olarak genpa vs. gönderdikten sonra takip numaralarını bana özelden iletiniz ben gerekli işlemleri sağlıcam sizin için
  9. goktugaka

faturası senin adına değil ise tüketici hakem heyetine gitme sorun yaşarsın telefonun gelince sana dediğim yöntemleri uygula 1-2 gün kullan eğer olmaz ise hala sorun devam ediyorsa seni yönlendiriceğim her hangi bir servise bırak telefonu sonra formu bana gönder maksimum 10 iş günü içinde swap...
  10. goktugaka

öyle bir imkan sağlayabilirim. sim tıpasını başka bir yerde karıştırdınız veya servise verdiyseniz orada karışmıştır.
  11. goktugaka

cihaz değişimi olmaz ise tekrardan benimle iletişim kurabilirsiniz cihazınızın değişimini sağlarım
  12. goktugaka

iPhone etkin değil. iTunes'a bağlayın hatası

öncelikle geçmiş olsun. İçindeki bilgileri alma şansınız yok. Daha önce pcden itunes e yedeklediyseniz o yedekleme gelir örnek veriyim 2 ay önce yedeklediniz ve bir daha yedeklemediniz 2 ay boyunca kullandınız ve şifrenizi unuttunuz erişemiyorsunuz bu durumda telefonu sıfırlamaktan başka hiç bir...
  13. goktugaka

sarj başlığı muhtemelen kutudan çıkan değildi cihazın u2 sini yakmışsınız apple buna kullanıcı hatası diyor cihazınız değişim olmaz bilgisayarlara bağlandığında neresi arızalı gösteriyor yani ücretli değişim veya dışarda ücretli onarım yaptırabilirsiniz u2 değişimi 400 tl civarıdır apple...
  14. goktugaka

iPhone 6s ağda oturum açma sorunu

Çözümü var aslında oda cihaza jailbreak yapmak jailbreak kullanan arkadaşlar çoktur ama ben önermiyorum jailbreak yapmayı