REKLAMLAR

Gölge kullanıcısının son içeriği

1. Samsung Galaxy Note 9'a bilgisayarsız root atma 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

sonrası klasik root atma işlemi
  2. Samsung Galaxy Note 9'a bilgisayarsız root atma 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

sonra geliştirici seçeneklerinden oem kilit açma ve usb hata doğrulamayı aç ve hayatın boyunca bi daha kapatma kapatırsan pişman olursun
  3. Samsung Galaxy Note 9'a bilgisayarsız root atma 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

ardından cihaz hakında ya gel ayarlarda giriyorsun buna 5 kez 6kez tıklayıp geliştirici seçeneklerini aç
  4. Samsung Galaxy Note 9'a bilgisayarsız root atma 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

ilk olarak ben sana bunu bilgisayardan yapmanı tavsiye ediyorum çünkü güncel telefonlarda kingroot çalışmıyor
  5. Samsung Galaxy Note 9'a bilgisayarsız root atma 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

oem kildini aç intenette var ama bilgisayrdan at bence garanti olur
  6. Samsung Galaxy J5 root sorunu

telefoncuya para verme ben sana anlatırım wp den yaz bana 5399254361
  7. General Mobile GM 5 Plus'ta sürekli açılış ekranı geliyor

ilk sorunun cevabı boot loop olmuş geçmiş olsun frp açıksa stock rom at belki düzelir yazılımsal açıdan böyle teknik kısmı için iyi bir usta belki yapar ama böyle piyaasda elemanlar çok var bilip görünen bişey bilmiyen dikkat
  8. HTML'de canlı destek nasıl yapılır?

.html olarak bilen biri anlatabilir mi?