Advertisement

H2O kullanıcısının son içeriği

1. H2O

Bilgisayara iki kulaklık bağlama

Tatmin edici sonuç alınıyor mu bilmiyorum ama şöyle kulaklık çoklayıcılar var. https://urun.n11.com/diger/kulaklik-coklayici-P219977748?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI4cSXnfbq1wIVogrTCh3MaQ1XEAQYASABEgLOBfD_BwE&gclsrc=aw.ds
  2. H2O

Samsung Galaxy M4 Aqua bellek sorunu

CCleaner uygulamasıyla temizlik yapmayı deneyin, dahili depolama alanında bir miktar boş alan açacaktır. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner&hl=tr
  3. H2O

Ekranı kırılan HTC Desire 620'den fotoğraf kurtarma

Ekranda görüntü var mı? Telefonda OTG desteği olması ve ekranda da görüntü olması durumunda OTG kablosu ile bir fare bağlayıp telefonu o şekilde kontrol edin derdim ancak sanıyorum bu cihazda OTG desteği yok. Yine de ekranda görüntü varsa 5-10 liraya bir OTG kablosu alıp deneme yapmaktan zarar...
  4. H2O

Samsung Galaxy Note 5'te Bluetooth açılmıyor

Yedekleme programı var çok sayıda, birini yükleyin ve bilgilerinizi yedekleyin PC'ye. Sonra akıllı telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayıp bilgilerinizi geri alırsınız kolayca. Biraz zaman alır ama başka yöntemlerle sonuç almak da zor.
  5. H2O

Samsung Galaxy C7'ye Android 7.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Gelir ama beklemen gerekecek bir süre. SamMobile sitesinden kontrol edebilirsin ara ara.
  6. H2O

iPhone 7 32 GB mı, yoksa iPhone SE 128 GB mı?

Şimdi bu iPhone'lar çok yeni modeller değil, güncellemeler ile yavaşlamaları kaçınılmaz olacak. Bence de Android modelleri arasından yapılmalı tercih. Galaxy S8 canavar bir cihaz mümkün olursa onu tercih edin mutlaka. Mate 10 Lite orta seviye olsa da o da üzmez, zaten kullanım deneyimi açısından...
  7. H2O

iPhone 6'da Wi-Fi ve Bluetooth çekmiyor

Hocam sen yapılabilecekleri denemişsin zaten ama sıkıntı iOS 11 güncellemesinde. Yeni bir güncelleme ile sorunun çözülmesini beklemen gerekecek gibi.
  8. H2O

Gevey'li iPhone 5s'e şebeke gelmiyor

Acaba iOS güncellemesi yapmış olabilir misiniz? Anladığım kadarıyla iOS sürümünün etkisi var.
  9. H2O

iPhone 7 Plus ses sorunu

Operatör kaynaklı olabilir mi sıkıntı? Başka operatörden bir SIM kartla deneme yapabilir misiniz?
  10. H2O

HTC Desire 500 şarj olma sorunu

Bu birçok Android cihazda meydana geliyor sanırım bir noktada. Ben kendi cihazımda kabloyu değiştirerek yavaş şarj olma sorununu aşabilmiştim, belki siz de farklı kablo ve adaptörlerle deneme yaparak sorunun kablodan mı adaptörden mi kaynaklandığını tespit edebilirsiniz. Tabii pilin aşınması da...
  11. H2O

Samsung Galaxy S8+ dokunmatik ekran sorunu

Hiçbir şey yokken demişsiniz ama acaba cihaz düştü mü ya da darbe aldı mı? Veya bir ekran koruyucu kullanıyor olabilir misiniz, dokunmatik sorunu oluşturabilir o da.
  12. H2O

ASUS ZenFone 3 Max'a Stock ROM yükleme

Burada aşama aşama anlatmışlar görselli. https://www.getdroidtips.com/stock-rom-on-asus-zenfone-3-max-zc520tl/
  13. H2O

Samsung Galaxy Note 5'te Android 7.0 Xposed kurulumu

Odin yazılımıyla stock ROM'u flashlamanız gerekir brick olursa.
  14. H2O

ASUS ZenFone 3 Max'a Stock ROM yükleme

Downgrade için cihazınızla uyumlu Marshmallow ROM'u gerekiyor ama görebildiğim kadarıyla bu dosya paylaşılmamış hiçbir yerde. Bu tabii pil sorununu çözmez ama verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin.
  15. H2O

Phoenix OS sanal bir bilgisayar gibi mi çalışıyor?

PhoenixOS sanal bilgisayar gibi değil de işletim sistemi gibi kuruluyor. Ama kurulumda orijinal verileriniz etkilenmeyecek yazmışlar sitesinde. O EXE dosyaları kurulumu kolaylaştırmak için olsa gerek.