Huawei kullanıcısının son içeriği

1. Huawei P9 Lite'da şarj sorunu mu var?

Kardeşm bir de garanti kapsamındaki telefon parçası değişirse ücret ödermiyim
  2. Huawei P9 Lite'da şarj sorunu mu var?

Parlaklık %25..Birde yetkili servise götürsem şarjı değiştirirler mi ve değiştirirlerse ücret alırlar mı?
  3. Huawei P9 Lite'da şarj sorunu mu var?

Kardeşim daha öncede yakın zamanda bu konuyu açmıştım. P9 lite 2017 kullanıyorum. Şarj 100de 100 Ken 99a düşmesi hiç uğraşmadan telefonla 2 saatte düşüyor. Ama örneğin 89 idi şarj 10dk nette gezdim wifi fln açıktı 85 e düştü sadece 10dk da. Bu normal bir durum mu sizce???
  4. Huawei P9 Lite'da şarj süresi normal mi?

Huawei p9 lite 2017 kullanıcısıyım. Telefonumun 3000mah şarjı var. Akşam saat 11 de bırakıyorum telefonu şarj 96 iken sabah 6 da ortalama 91 e düşüyor. Ve gün boyu çoook az kullanmama rağmen akşam saat 6 da 70e düşüyor. Sizce bu durum normal mi? Yoksa yetkili servise gitmeli miyim??
  5. ASUS ZenFone 2 kapanma sorunu

.
  6. Huawei P9 Lite'da uygulamaları SD karta taşıma sorunu

Yeni aldım Hacı hemen garantiden çıksn istemiyorum. 1 Ay olmadı daha.
  7. Huawei P9 Lite'da uygulamaları SD karta taşıma sorunu

Orada Sd carda taşı kısmından taşırsınız diyor. Ama Huawei p9 lite 2017 de öyle bir şey yok ?
  8. Huawei P9 Lite'da uygulamaları SD karta taşıma sorunu

32GB Hafıza kartım var. Yükleme yeri dahili bellekten CD carda çevirdim ama haala google playden indirilen uygulamalar dahili depolamayı dolduruyor :( ? Ne yapavbilirim
  9. HTC Explorer A310E root atma

Aradım ama hiç bir yerde yok. HTC explorer a310e nasıl root atarım. ( eski bir telefon )
  10. Huawei P9 Lite sıfırlanırsa güncellemeler gider mi?

O uyguamaları google playden tekrar güncellemem mi gerekir ?
  11. Huawei P9 Lite sıfırlanırsa güncellemeler gider mi?

Huawei p9 lite 2017 Kullanıcısıyım . Telefonu fabrika veri sıfırlama ile sıfırlarsam mevcut uygulama ve sistem güncellemeleri gider mi yoksa güncellediğim şekliyle kalır mı ? 2 Defa sistem güncellemesi yaptım.
  12. Huawei P9 Lite kilit ekranı resmi değiştirme

Peki Kardeşim son olarak bu Abonelikler ne işe yarar ? Huawei kimliği oluşturmanın yararları nedir ?
  13. Huawei P9 Lite kilit ekranı resmi değiştirme

Orada tek seçenek var '' Magazin kilit açma '' Bu Abonelikler ne işe yarıyor telefondaki ?