innternetfakiri kullanıcısının son içeriği

1. innternetfakiri

General Mobile GM 5 Plus d Stock ROM yükledikten sonra açılmıyor

internetfakiri instagram hesabindan iletisime gecebilirmisiniz benim ile foruma pek fazla bakmiyorum
  2. innternetfakiri

bence otomatik güncellemeyi bile kapata bilirsin.Oreo sürümüne geçen her gm5 kullanıcısı kronik sorunlar yaşıyor.Sadece yazılımsal değil hatta donanımsal kronik sorunlara bile neden olabiliyor.Sana tavsiyem oreo sürümüne geçiş yapmayın hatta mümkünse elinizdeki cihazı değiştirin.Şuanda kargodan...
  3. innternetfakiri

değişen bir durum yok işlemlere en baştan başlarsanız aynı şekilde oem kilidiniz açılır .
  4. innternetfakiri

tabi ki rdımcı olurum. sorununu detaylı bir şekilde açıklarsan sevinirim.
  5. innternetfakiri

Sorunu çözdüm sonunda problem şu açılış animasyonunda kaldığı zaman direk fastboot mode a alıyoruz cihazı daha sonra rom un olduğu klasörde + sağ click yapıyoruz.Komut penceresini burada aç seçeneğini seçtikten sonra önce fastboot flashing unlock_critical yazıp enterlayın telefonunuzun ekranına...
  6. innternetfakiri

şuanda sadece fastboot ekranına erişe biliyorum cihaz açılmıyor zaten rom ile ilgili bir link vere bilirmisiniz ?
  7. innternetfakiri

https://akillitelefon.com/2017/08/05/general-mobile-gm-5-plus-orijinal-rom-yukleme/ buradan yaptım
  8. innternetfakiri

Gm5 plus D cihazımda oreo sürümü güncellemesi geldiğinden beri sorun yaşıyordum.Forumda görmüş olduğum Fast Boot stock rom u yüklemek istedim.Lakin cihazım brick durumunda ve açılmıyor.Yardımcı olabilirmisiniz. ?

Şu anda çevrimiçi