Kimoki kullanıcısının son içeriği

1. Dört telefon arasında kaldım

Evet s7 şu an ki telefonum
  2. Dört telefon arasında kaldım

Bencede fakat fiyat 2500 lerin altına indiğinde alacağım,acaba düşer mi fiyatı?
  3. Dört telefon arasında kaldım

Sanırım bende xiaomi de karar kılacağım fakat 2500 tl nin altına düşmesini bekleyeceğim mı 9 t nin
  4. Dört telefon arasında kaldım

Teşekkürler,benimde gönlüm mı 9t den yana biraz fiyatının düşmesini bekliyeceğim artık
  5. Dört telefon arasında kaldım

Yok mu yardımcı olacak arkadaşlar??
  6. Dört telefon arasında kaldım

Merhaba arkadaşlar 4 telefon arasında seçiminiz ne olurdu Mi 9t Rx17 A50 P30 lite Şimdiden teşekkürler
  7. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

İnceledim güzel telefon fakat o fiyatlara çıkamıyorum maksimum 2500 bütçe ile telefon bakıyorum
  8. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Sizin tercihiniz ne olur du marka model olarak s7 den sonra?
  9. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Teşekkürler sanırım a50 bi tık daha iyi gibi geldi.herhalde seçimim o olacak
  10. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Tabiki ürün alacağım marka takıntım olsa direk samsung alır geçerdim,zaten o yüzden kafam karışık ya 2500 lira benim için ciddi bir para ben o paraya en iyi şekilde telefon almak için inceliyorum zaten,huawai de o fiyatlara a50 tarzında hangi modeli tavsiye edersiniz desem
  11. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Ama oda sonuçta 2.el olmuyor mu ? O kadar para verince insan sıfır olsun istiyor ;)
  12. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bu güne kadar hep samsung kullandığımdan ötürü nedense huawai ve Xiaomi markasına biraz ön yargılıyım, yoksa huawai markasındada güzel telefonlar var aslında o yüzden kararsızım zaten
  13. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Keşke o fiyatlara bulsam s8 hemen alırdım fakat fiyatları aşıyor beni malesef
  14. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

2500 ü gözden çıkardım , sizce başka ne marka model olabilir o fiyat bandında
  15. 2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

a 50 nin altında kalıyor özelliklerde sanırım