REKLAMLAR
REKLAMLAR

KübrA kullanıcısının son içeriği

1. KübrA

BADOO UYGULAMASI - CEP TELEFONU ONAY SORUNU

ARKADAŞLAR BADOO UYGULAMASINDA SAYFAMA GİRİŞ YAPTIĞIM ZAMAN EKRANA DİREKT OLARAK CEP TELEFONU ONAY KUTUSU GELİYOR VE BAŞKA HİÇ BİR İŞLEM YAPAMIYORUM. ÇÜNKÜ TELEFONUMU KULLANMIYORUM. HESABIMI SİLMEYE KALKSAM ONUN İÇİNDE O ONAY PENCERESİNDEN ÇIKMAM LAZIM. NELER YAPAİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ...
  2. KübrA

SHİFT + FONKSİYON TUŞLARI

O tuşlara shift ile basınca tuşlar işliyordu. Şimdi işlemiyor. Mesela şuan ekranda shift + ses tuşuna basınca mousedaki sol tuşa basılınca çıkan ekran çıkıyor.
  3. KübrA

500 ile 700 tl arası telefonlar

Lenovo K5 Anneme aldım berbat bir telefon. Özellikle klavyede çok sıkıntı. Yeni klavye indirsenizde farketmiyor. Kullanışsız.
  4. KübrA

SHİFT + FONKSİYON TUŞLARI

ARKADAŞLAR MERHABA, LAPTOBUMDA SHİFT + FONSİYON TUŞLARINI KULLANAMIYORUM. NASIL BİR AYAR DEĞİŞİKLİĞİ OLMUŞSA SES AÇMA EKRAN PARLAKLIĞI AYARLAMA GİBİ ÖZELLİKLERİ KISAYOL OLARAK ORADAN YAPARKEN ŞİMDİ YAPAMIYORUM. TUŞLAR MI BOZULDU DEDİM AMA ÇALIŞIYORLAR DA. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  5. KübrA

PDF DOSYASINI İNDİRME

Okuyucu var zaten. Oradan birlikte aç dediğimde sıkıntı yokta üzerine tıklayınca direkt pdf olarak değil tarayıcıdan açıyor.
  6. KübrA

PDF DOSYASINI İNDİRME

ARKADAŞLAR MERHABA; GÖRSELLERİNİ ATMIŞ OLDUĞUM BİR PDF SİTESİNDEN KİTAP İNDİRİYORUM. BİLGİSAYARA KAYDETTİĞİM ZAMAN EXPLORER TARAYICISINDAN AÇIYOR. ORADAN TEKRAR İNDİRMEYE KALKTIĞIMDA YİNE AYNI ŞEKİLDE TARAYICIDAN AÇIYOR. BU PDF DOSYASINI TARAYACISIZ, DİREKT PDF OLARAK KAYDETME YOLLARI NELERDİR...
  7. KübrA

Sony Xperia X Hediyeli Anketin Kazananı Belli Oldu

Kazananı tebrik eder , güzel günlerde kullanmasını dilerim.
  8. KübrA

En son okuduğunuz ve önerebileceğiniz kitaplar

Kitap geldi mi :)
  9. KübrA

Uzaktan Egitim Dil Kurslari

Ya açıkçası istediğim pek böyle bir site değil. Daha çok resmi bir kurum arıyorum. Belge verecek. Ama eğitimi uzaktan olacak.
  10. KübrA

İngilizceyle paralel nasıl İspanyolca öğreneceğim? Birde sizden bana bildirim gelmiş ama açılmıyor...
  11. KübrA

Arkadaşlar uzaktan eğitim ile dil kursu veren bildiğiniz kurumlar varsa benimle paylaşır mısınız? (Tercihim İngilizce ve İspanyolca)
  12. KübrA

Forum İçin Bir Öneri

Acıkanlar için Gastronomi bile var :D :D :D :D
  13. KübrA

En lezzetli zeytinyağlı mezeler

Forum acıkmış :D :D :D
  14. KübrA

Sony Xperia X akıllı telefon hediyeli çekiliş

Patron Çıldırdı @pamirkiziltug her yere etiketledim iyice çıldır Smilelerim nerdeeeeee :(
REKLAMLAR