REKLAMLAR
REKLAMLAR

kurtkuzu kullanıcısının son içeriği

1. LG V30 ve LG V30+ için Bootloader kilidini açma ve TWRP yükleme / root atma

root başarılı başka kaynaklardan da faydalanarak yapabildim ve kendimde belki faydalı olur diye rehber hazırladım v30-v30 plus root yapımı --------------------------- yapılan işlemlerden dolayı sorumluluk tamamen sizlere aittir -------------------------------------------------------------- not...
  2. LG V30 Plus root atma

sonuçları buraya bildirirm demiştim o yüzden burada paylaştım ama dediğiniz doğrudur hemen konu açayım umarım faydası olur :)
  3. LG V30 Plus root atma

root başarılı başka kaynaklardan da faydalanarak yapabildim ve kendimde belki faydalı olur diye rehber hazırladım v30-v30 plus root yapımı --------------------------- yapılan işlemlerden dolayı sorumluluk tamamen sizlere aittir -------------------------------------------------------------- not...
  4. Jailbreak yapmak ister misiniz?

Her model surume cikmiyor oncelikle surumunuz uygun olmasi lazim bir cok forum sitesi var ama paylasmak yasak sanirim nette bakarsaniz jailbreak icin cikan cihaz ve surum diye net bilgiler alirsiniz
  5. En fazla 2800 TL'ye en iyi akıllı telefon hangisi?

eskiden iphone kullaniyordum sonra android kullanmaya basladim epeyce arastirdim forumlarda kimse yanasmiyordu ama lg v30 plus aldim kisiye göre kameralar tartışılır ama cihaz harika su geçirmiyor hayalet ekran dedikleri yok ve sarji muazzam iyi arastirin derim
  6. LG V30 Plus root atma

tekrardan teşekkürler kısa zamanda denicem sonuçları buraya yazarım
  7. LG V30 Plus root atma

teşekkürler acaba buradaki yöntemi deneyen oldu mu olumlu yada olumsuz bilgi sahibi olursam daha sağlıklı olur
  8. LG V30 Plus root atma

arkadaşlar herkese iyi forumlar konu başlığında belirttiğim gibi bootloader kilidini açma yöntemi ve root için yardımcı olabilecek kimse varmıdır teşekkürler
REKLAMLAR