lakerdatorik kullanıcısının son içeriği

1. lakerdatorik

PDF görüntülenemiyor hatası

oldu hocam bağlantıyı kaydet dedim baktım indirme tmm dedi pdf programları çıktı altta tıkladım açıldı.Çok teşekkür ederim ilginize..
  2. lakerdatorik

kurdum hcam kurmadığım pdf programı kalmadı.
  3. lakerdatorik

yok hocam basılı tutunca bunlar çıkıyor gönder yok.
  4. lakerdatorik

hocam resimde ki yere tıkladığımda normalde açılması gerekiyor oradan drive veya gmaile nasıl gönderebilirim ki?
  5. lakerdatorik

samsung prime tlf da pdf açmıyor.2 tane pdf programı indirdim ama yine açılmıyor dosya açılır gibi oluyor pdf yazıyor ama tekrar geri dönüyor açamadı diyor.
  6. lakerdatorik

20 Adet S-Link IP-6000 PowerBank Hediyeli Anketin Kazananları Belli Oldu

Hediyem biraz önce geldi rengi de çok güzel denk gelmiş tekrar çok teşekkürler..:)
  7. lakerdatorik

Hocam ben kargo şubesine ulaşamıyorum telefonu açmıyorlar yine, takip numarasını verebilirmisin?
  8. lakerdatorik

Hangi kargo olduğu belli olursa iyi olur çünkü bura da kargolar sorunlu gelir geri gider kapıya kağıt bile bırakmıyorlar çünkü.
  9. lakerdatorik

HOCAM DAHA NE KADAR BEKLEYECEĞİZ?
  10. lakerdatorik

Foruma giriş

hocam daha yeni tarama yaptım öyle olsa başka yerlerde de yapardı keşke ekran görüntüsünü alsaydım hiç aklıma gelmedi.
  11. lakerdatorik

Foruma giriş

Mailimde bildirimi gördüm tıkladım buraya geldim.Girişe tıkladım baktım yeni sekme açtı ve bir telefon reklamıydı galiba.Sonra tekrar denedim aynı sayfanın neresine tıklasam aynı yere geliyordu ve sayfanın sağında ve solunda o reklam vardı.Aklıma AdBlock geldi onu açtım öyle girebildim.
  12. lakerdatorik

Foruma giriş

AdBlock açmadan foruma giremiyorum neden?giriş dahil nereye tıklarsam tıklayayım reklama yönlen
  13. lakerdatorik

Türk telekom telefonları.

Mecburen taksitle almak zorundayım düşük taksitlerle, kart kullanmak istemiyorum.Daha önce bunlardan 1 notebok bir de laptop almıştım samsung onun taksitleri bitti şimdi tlf ihtiyacım var.Birde ikili kampanyaları varmış onu da soracağım bayiye gidince.
  14. lakerdatorik

K8 sanki kafama yattı gibi yine de bayiye gidip bakmakta fayda var.34X24: 816 tl ye geliyor ne dersiniz?
  15. lakerdatorik

Evet telekomun netini kullanıyoruz zaten hani elimizde patlar mı cihaz acaba diye düşünüyorum.