mertkyk kullanıcısının son içeriği

1. mertkyk

250 TL'ye kulaklık tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar , arkadaşım amerikadan geliyor ve 50 dolar gibi bir bütçem var. baslı müzik dinlemiyorum sesin temiz olması, sesin dışarıya gitmemesi ve üzerine kaliteli ses vermesi önem verdiklerim. kulak dışı olmaması da tercihim. önerilerinizi bekliyorum lütfen. yardımcı olanlara...
  2. mertkyk

100 - 150 USD arası akıllı saat tavsiyesi

Çok pahalı oluyor 200 dolar civarlarında
  3. mertkyk

100 - 150 USD arası akıllı saat tavsiyesi

Merhabalar, herkese iyi günler Sizden yardım isticeğim konu akıllı saatler Ben daha önce motorola moto 360 kullanıyordum gayet memnundum ancak bozuldu. Şimdi yeni bir akıllı saat almayı düşünüyorum. Amerikadan amcan getirceği için türkiye fiyatlarıyla değil yurt dışı fiyatlarıyla bana 100 dolar...
  4. mertkyk

2500 TL civarı akıllı telefon tavsiyesi

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/105083-105379/asus-zenfone-5-ze620kl_huawei-p20-lite/ mesela bulduğum 2 örnek fakat hangisi kararsız kaldım
  5. mertkyk

2500 TL civarı akıllı telefon tavsiyesi

Merhabalar . Benim Önceki telefonum sony xperia m4 aqua bozuldu. ondan gayet memnundum. sonuç olarak yeni bir telefon almam gerekti. 2500tl civarı bütçem var. telefon kamerası genellikle kullanmam ancak batarya ve telefonun görünüşü , performansı ekran kalitesi benim için çok önemli. yani...
  6. mertkyk

Google Home alınır mı?

kısacası amerikadan google home + chromecast sipariş ediyorum . kullanması zor olmaz değil mi ayarlamalar vs. bağlamalar falan 3-4 şeyi birbirine bağlamak falan? uyumlular değil mi ?
  7. mertkyk

Google Home alınır mı?

peki uyumlu olmaması sıkıntı olur mu ? televizyonumuz sony , akıllı olduğunu sanmam ( aptal da olabilir ) , ps3 var o uyumlu mudur ? , laptopumu uyumlu hale getirebilir miyim? kısacası her şey uyumsuz bunlara bir çare olur mu ?
  8. mertkyk

Google Home alınır mı?

fiyatı 100 dolar ile 120 dolar arası bir şey. (türkiye'de ise 850 tl civarı internetden siparişle. ( tabi çakma çıkma ihtimali de yok değil güvenilir olduğunu sanmıyorum) )
  9. mertkyk

Google Home alınır mı?

Merhabalar Herkese. Amerika'dan bu haftat amcam dönecek ve google home almayı teklif etti. Orada fiyat olarak gayet uygun. ancak size danışmak istiyorum, alınmaya ve getirmeye değer mi? 1) Televizyonumuz Ve evdeki bir çok cihaz akıllı değil , internetimiz sınırsız ve hızlı. laptop kullanan...
  10. mertkyk

Oyun için VR gözlük tavsiyesi

Merhabalar ,, ben vr gözlük aldım amerikadan geçenlerde 20 dolar gibi bir fiyatla. telefonla aşırı kaliteli ve düzgün .. açıkcası memnunum klasik bir vr gözlük gibi kumandasıda var . fakat ufacık ve işlevi çok az . mouse gibi bir işlevi var. ben şimdi ise başka bir vr gözlük alma niyetindeyim ...
  11. mertkyk

Alcatel A5 yorumlar

Vidiosunu cekerseniz kapagini detayli sekilde incelerseni sevinirim. Birde 300-400 daha verip xiaomi mi max 2 almak mi mantikli bu mu?
  12. mertkyk

Alcatel A5 yorumlar

Derken telefon performansı mi kotu yoksa garanti ve ilgilenme sistemi mi kotu
  13. mertkyk

Alcatel A5 yorumlar

Arka Led Kaliteli Mi Cidden? Ledleri sonuna kadar kullanarak kac saat sarj alirim? Turkiyede nerde bulabilirim? Arka ledler hos duruyor mu yoksa dandik mi? Fiyat performansi nasil!? Tavsiye eder misiniZ?
  14. mertkyk

Alcatel A5 yorumlar

Bu telefon Hakkında Düşünceleriniz Neler ? Almam Saçma mı Olur ? türkiye de nerede alabilrim? Teşekkürler :3
  15. mertkyk

1000 TL altında Satın Alabileceğiniz En iyi 5 Telefon Haziran 2017

sony xperia m4 aqua da düşünülebilir .

Şu anda çevrimiçi