Advertisement

metehan0640 kullanıcısının son içeriği

1. metehan0640

General Mobile Discovery mobil ağ kullanılmıyor hatası

Yok eski 4,5g çıktığından beri kullanıyorum babamınkide aynı sekilde 4.5 g den beri kullandığı hat
  2. metehan0640

General Mobile Discovery mobil ağ kullanılmıyor hatası

Arkadaslar general mobile discovery model telefonuma hattımı taktım, aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi sinyal simgesinin üzerinde çarpı var ve ne arama yapabiliyorum internetimi kullanabiliyorum arama yaptığım zaman mobil ağ kullanılmıyor yazıyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız...
  3. metehan0640

Otg aldım çalışmıyor

Haklısn çok teşekkürler denemeden almıstım zaten 5 tl ye ben dedim eğer çalımassa geri getirebilirmiyim diye satan şahıs tipini somurtup 5 lirayı geri uzattı zaten anlamalıydım zaten almadım 5 lirasını geri verdim hayrım olsun
  4. metehan0640

Otg aldım çalışmıyor

General mobile etab 5 sürüm 4.4.2
  5. metehan0640

Otg aldım çalışmıyor

Arkadaşlar tabletim için otg aldım çalısmıyor ama aynı tablete dayımın otg sini takınca çalışıyor benin aldığım otg neden çalısmıyor
  6. metehan0640

Gm mobile discovery çok fazla desen denemesi

Merhaba arkadaşlar general mobile discovery model telefonumun desenini çok fazla yanlış girdim ve bunun sonucunda telefonum eposta ile girmemi istedi eposta ve şifremi doğru giriyorum ancak telefonumum interneti yada wifisi açık olmadığından dolayı doğrulayamıyor yanlış diyor telefonun desenini...
  7. metehan0640

Iphone 5 icloud kırmak istiyorum

Arkadaşlar letgo'da ıphone 5 aldım ıcloudu unutulmuş bunu kırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz birde sorun olurmu yasak felanmı acaba?
  8. metehan0640

Arkadaşlar Iphone 6 toplamak istiyorum konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar İnternette bir video izledim videoda adam internetten ıphone 6 nın ekranı, dolu kasası, bataryasını alıyor ve 2.el aldığı anakartı birleştirip (toplayıp) maliyeti daha ucuza getiriyor yaklaşık 450, 550₺ arası bende bu adamın videodaki gibi yapmayı düşünüyorum telefoncu olmadığım için...
  9. metehan0640

AVEA inTouch 2'de Kablosuz MAC adresi silindi

son sualim olacak data ve wipe cache leri nasıl silecem?
  10. metehan0640

bu seferde wifiye tıkladığımda açılıp anında kapanıyor bence donanımsal değil, çok teşekürler yardımcı olduğunuz için
  11. metehan0640

telefonumda root yok tu dün attım, telefonumdaki bilgileri yedeklememe gerek yok ben zaten telefona format atmıstım, suan içinde hiç birsey yok mobil veride çalışmıyor, wifi açma butonuna bastığımda açılmıyor. cevapladığınız için teşekkürler.
  12. metehan0640

Arkadaşlar merhaba benim Avea İntouch 2 markalı Android telefonumun Kablosuz Mac adresi ve ıp adresi silinmiş(yok) wifi yi kullanamıyorum ve arama yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekürler.