miraccbirinci kullanıcısının son içeriği

1. miraccbirinci

Iphone 7 mi Iphone 7 Plus mı ?

Bana kalırsa gereksiz plus surumu :) kamera konusunda bır fark olacagını sanmıyorum
  2. miraccbirinci

100 saniyede şarj

evet gördüm bu yenı bır sey degıl
  3. miraccbirinci

Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Telefondan beklentin önemli açıkçası.Dev markalar samsung iphone idealdir.Lenovo telefon alanında henuz guzel işlere imza atmadı ama bilgisayarları iyi yalan yok :) Ama bana sorarsan marka tutkunu olma çin markalarına bakmanı tavsıye ederım piyasadaki en performans ve fiyat acısından yuz...
  4. miraccbirinci

Snapchat Kamera Problemi

Dostum ttekknik servisten yardım almaı onerırım yazılım kaynaklı problem olabilir
  5. miraccbirinci

whatsapp'ta profilime bakanları nasıl görebilirim?

whatsapp plus kullanarak mumkun ancak oyle dırek ısım vermıyor yukarıda kısının bıldırımı cıkıyor
  6. miraccbirinci

Android ios keylogger

oyle bir uygulama yok ancak telefonun rootlu ise aynı internet ağı uzerınden o ağı kullananların bilgisine ulaşman mümün
  7. miraccbirinci

LG G3 CyanogenMod 14 İnceleme Videosu

nightly değilde snapshot sürüm bekleyin derim ben
  8. miraccbirinci

Lg g4 ve g3 ekran kartı sorunu

note 7 misali :)
  9. miraccbirinci

Samsung galaxy grand neo plus (gt-i9060i) Yazılım güncelleme

Korkanın çocuğu olmaz dostum :) Rom kura kura en stabil olanı bul bana kalırsa bu işler deneye deneye amaca ulaştırıyor :)
  10. miraccbirinci

Telefonda birden fazla facebook veya instagram kullanmak istiyorum

facebook içinde birisi internet tarayıcısı biri de uygulama üzerinden iki farklı hesap kullanabilirsin
  11. miraccbirinci

En son okuduğunuz ve önerebileceğiniz kitaplar

Eroin- Christiane F.
  12. miraccbirinci

ios10 Güncellemesi

iOS 10 güncellemesi yayınlananı henüz birkaç saat olmasına rağmen birçok kişiden brick haberleri gelmeye başladı. Güncelleme esnasında kullanıcılar karşılaştıkları hata mesajı ile birlikte cihazlarının açılmadığını rapor ettiler. iPad Pro ve iPhone 6S gibi güncel modellerin yer aldığı sorunlu...
  13. miraccbirinci

100 saniyede şarj

Yeni nesil pillere zarar gelmez diye bir şey yok açıkçası yanlış yönlendirmeyin arkadaşları. Her batarya normalde alabileceği voltajın 4 veya 5 katını alma kapasitesine sahiptir ancak her bataryanın ömrü vardır macbooklardaki batarya sayacı gibi. Bu alet ile 10 sefer şarj ettikten sonra sürekli...