Mr.Acar kullanıcısının son içeriği

1. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar iyi forumlar yardımcı olan herkese teşekkür ederim sorunu windows yükseltmesi yaparak hallettim ama ondan öncesi için şu bilgiyi vermek isterim eminim bu sorunu yaşayan bir çok kişiye faydası olacaktır şimdi olurda benim gibi windows sürümünüzü yükseltmeye...
  2. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Eyvallah bilgi için teşekkür ederim ilk fırsatta win10 upgrade edeceğim ve sonucu mutlaka buraya yazacağım.
  3. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Attığınız tüm adımları uyguladım lakin sondaki Infcache.1 adlı klasör yada dosya yok bende
  4. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Görevdeyim eve geçer geçmez şu gizli klasör kısmını yapacağım teşekkürler
  5. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Bimeks'den almıştım lisanslı windows 8.1 yüklü
  6. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Donanımsal olacağını pek tahmin etmiyorum hepsi de birden bozulamaz bozulsa bile ışık yanma olayı olmaz bundan bi 4 gün önce yine böyle olmuştu sonra aygıt yöneticisin de hatalı olanı devre dışı bırakıp tekrar aktif ettiğimde düzelmişti donanımsal olsa onu yapmazdı şuan tekrar aynı adımları...
  7. Toshiba Satellite L50'de USB'ler çalışmıyor

Merhaba Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi laptopum (Toshiba satellite L50-B-27P PSKTNE) Usb girişleri çalıştığı halde okuma yapmıyor flaş yada hdd taktığımda ışık yanıyor sonra sönüyor fare hareket etmiyor sadece touch pad çalışıyor aygıt yöneticisin de bi hata var usb x hci...