muhammed540 kullanıcısının son içeriği

1. Samsung Galaxy C7 sürüm güncelleme

8 den altıya ceviremezsin
  2. Samsung Galaxy A7 S Health'da hata alıyorum

telefonunuza root atmış iseniz açılmaz eğer atilmadigindan eminseniz servise gönderin
  3. Samsung Galaxy C7 yazılım yükleme ekranında kaldı

birde pit dosyasının linkini verebilirmisiniz
  4. Samsung Galaxy C7 yazılım yükleme ekranında kaldı

lütfen banada yaptığınız aşamalardan bahsedebilirmisiniz bende 7.0 yapmak istiyorum 8.0 berbat olmuş
  5. Samsung Galaxy C7 yazılım yükleme ekranında kaldı

hayır kesinlikle öyle yapmayın telefon hangi sürümde bozuldu ise o surumun bütün dosyalarını atın yani birkaç dosyayı 7.0 dan birkaçını 8.0 dan alırsanız telefon yine hata verir
  6. Samsung Galaxy C7 yazılım yükleme ekranında kaldı

bu cihaza downgrade yapmak çok zor android 8.0 in dosyalarını indirip aktar olur yalnız ilk ap yi aktar odin ile sonra bl,cs, csc gibi dosyaları
  7. Samsung Galaxy C5'te güncelleme sonrası Özel Mod sorunu

bekleyebilirsen yeni güncelleştirme ile çözülebilir yoksada sürüm dusultme yapmaya çalış ama bu işlemde imkansıza yakın
  8. Samsung Galaxy A5'te kulaklık takılınca Google açılması

1-telefona custom rom yükledi iseniz olma ihtimali yüksek olur 2- Bir telefonu sıfırlayın belki düzelebilir
  9. Samsung Galaxy C8 kapandı ve açılmıyor

o zaman bir yetkili servise görürseniz iyi olacak ana kart veya şarj soketindes sıkıntı cıkmış olabilir
  10. Samsung Galaxy C8 kapandı ve açılmıyor

Sorunu daha detaylı anlatabilirmisiniz mesela telefon hiçmi açılmıyor yoksa açılıp bir ekranda takılımı kalıyor
  11. Samsung Galaxy A5'te kulaklık takılınca Google açılması

bütün kulaklıklarda mı oluyor
  12. Samsung Galaxy C9 Pro'ya Android 8.0 nasıl yüklenir?

ilk önce sammobile den cihazına uygun yazılımı bul sonra odin ile flashl(bilmiyorsan internetten araştırabilirsin) cihazdaki bilgiler gidebilir NOT: ilk önce odine ap yi yükle sonra diğerlerini tele at bl cs vb.
  13. Samsung Galaxy J7'de sürüm güncelleme

zaten 6.0.1 üzeri stock rom yok demiştim
  14. Samsung Galaxy J7 Prime Duos'u Android 8.0'a güncelleme

eğer cihazın modeli SM-G610F ise yükseltebilirsiniz
  15. Samsung Galaxy J7'de sürüm güncelleme

en son 6.0.1 var stock romlarda

Şu anda çevrimiçi