muharremkyksz kullanıcısının son içeriği

1. muharremkyksz

ASUS ZenFone 6'da ses çok az geliyor

Göndermeyi denicem abi teşekkürler
  2. muharremkyksz

ASUS ZenFone 6'da ses çok az geliyor

Telefonu 1ay önce garantiye ekranın sol üst köşesinde sarılık olduğu için göndermiştim 1 ay neticesinde telefon bugün elime ulaştı ekran değişmiş son güncelleme yüklenmiş ama bu sefer telefonun ahizesinde sorun var aramalarda karşı taraftan ses çok az geliyor ne önerirsiniz ne yapabilirim ...
  3. muharremkyksz

ASUS teknik servis sıkıntısı

bişey söylemediler pazartesi elime geçsin tekrar yazarım abi
  4. muharremkyksz

telefon gelmiş bayiye pazartesi elimde olacak abi de bu ölü pikseller meslesini bi geniş olarak anlatabilirmisin :) çünkü bu ekran sararmasından dolayı garantiye 2. gönderişim @Alper Demirkoparan abi
  5. muharremkyksz

peki efendim yarın bi arayayım bakalım ne diyecekler yardımlarınız için çok teşekkürler. @Alper Demirkoparan abi senin şu maceralarınıda dinleriz inşallah :)
  6. muharremkyksz

çooookkkk teşekkür ederim vallahi beni büyük bi yükten kurtardınız iyiki bu forum var :) Sağolun hayırlı geceler kolay gelsin efendim :)
  7. muharremkyksz

Asus zenfone 6 telefonumu 1 ay önce garantiye gönderdim telefonun sorunu ekranın sol üst köşesinde sararma ve bataryada şiştiği için ekran geri atıyordu aradan 1 ay geçti telefon hala ortada yok telefonu aldığım bayiden gönderiştim garantiye şimdi sıkıntı olan kısım bu kadar uzun sürmesi normal...
  8. muharremkyksz

Samsung Galaxy Grand Neo güvenli moddan çıkmıyor

kardeş suyu kuruttunmu içindeki içinde su varsa prinç içine koy telefonu
  9. muharremkyksz

ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd Monitör Hediyeli Anket

taşınabilir şarj aletini kazanamadık ama umudumuzu yitirmedik :)
  10. muharremkyksz

Facebook gibi beğen tuşu yapımı

facebook
  11. muharremkyksz

Bilgisayardan Instagram'a giriş için yardım

blue stack biraz fazl ram kullanıyo onu istemiyorsan kardeşim http://www.memuplay.com/ memu yu kullanmanı tavsiye edrim.
  12. muharremkyksz

20 Adet S-Link IP-6000 PowerBank Hediyeli Anketin Kazananları Belli Oldu

son hız takibe devam o zaman :);)
  13. muharremkyksz

20 Adet S-Link IP-6000 PowerBank Hediyeli Anketin Kazananları Belli Oldu

yedeklere bile girememişim ya neyse hayırlısı olsun bakalım :)
  14. muharremkyksz

Asus Zenfone 6 Teknik Servis Sorunu

zenfone 6 telefonumu aldığım telefon bayisinden geçen ayın 20 sinde ekranın sol üst köşesinde sarılık olduğu için garantiye gönderdim hala gelmedi. birde garantiye gönderirken takip etmek için imei numarasını almayı unuttum kutusuyla gönderdim elimde takip edebileceğim hiç birşey yok ne yapmam...
  15. muharremkyksz

General mobile discovery acil yardım

öyle yapıcaz gibi gözüküyor sağol kardeş