Muniss kullanıcısının son içeriği

1. Muniss

LG G4'de Zayıf internet bağlantısı engellendi hatası 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

LG G4 telefonda Wifi ye bağlanamıyorum Zayıf İnternet Bağlantısı Engellendi bu hatayı alıyorum Modem de Türknet Resetledim modemi ama gene böyle oldu internetten araşdırdım ayarladan zayıf internet falan simgesi varmış bende yok yardımcı olursanız sevinirim
  2. Muniss

Samsung Galaxy J2 Prime'a Android 7.0 yükleme

dosyaı inmeye koydum ama bu g532g için benim telefonun modeli g532f yani açılmama sorunu olurmu
  3. Muniss

SANA DÖNÜCEM KRDŞ EYVALLAH
  4. Muniss

Samsung Galaxy S8 ısınma sorunu

https://akillitelefon.com/2017/10/03/samsung-galaxy-s8-asiri-isinma-sorunu-cozumu/ site bu konu hakkinda makale açmış okumanızı tavsiye ederim
  5. Muniss

Ben bu telefonuma android nougat yüklemek istiyorum şuan marsmallovda ama internetten rom bulamıyorum yardımcı olurmusunuz
  6. Muniss

500 TL bütçe için Xiaomi Redmi 4A nasıl?

Usta Azerbaycanda yaşıyorum fiyatlarda fark var tabi tavsiyeleriniz için teşekkürler
  7. Muniss

Huawei Y3II'de otomatik güncelleme aktif değil

Bu nedir ben sistem falan değiştirmedim telefonda yaptığım işlem var o da bootloader açkamdı?
  8. Muniss

Samsung Galaxy Trend kapandı ve açılmıyor

Açılmıyor derken Logoda kalıyormu yoksa hiç tepki vermiyor?
  9. Muniss

500 TL bütçe için Xiaomi Redmi 4A nasıl?

Xiaomi 4A almak istiyorum tam 400 Tl nasıl telefon sizce ben iceledim bana iyi geldi sizin görüşlerinizi görmek güzel olurdu
  10. Muniss

Counter-Strike: Source'da Rusça hl2.exe hatası

Teşekkürler yükledim oynadim sorun yok eyvallah
  11. Muniss

Samsung Galaxy C9 Pro şarj sorunu

Kaç saatde şarj oluyor
  12. Muniss

Verdiğiniz linkten bi türlü indiremedim hep farklı sitelere gönderiyor farklı alternatifler suna bilirmisiniz?
  13. Muniss

Samsung Galaxy S3 Mini güncellenmiyor

Cihazınız Modifiye edildi.Yazılım güncelleme mevcut deyil. bu durumda napa bilirim ?
  14. Muniss

Orijinal deyil torrentden indirmişdim teşşekürler denerim linki
  15. Muniss

Cs Source oyunum var yıllardır oynuyorum bu gün ne oldusa oyuna giriyorum 10 dk oynuyorum bu hatayı veriyor