Advertisement

onurkarakulak kullanıcısının son içeriği

1. onurkarakulak

Ekranı çalışmayan Samsung Galaxy S4'e erişim

Arkadaşın ekranı gelmediği için ''Usb Hata Ayıklaması''nı etkinleştiremeyecek. Umarız ki açıktır.
  2. onurkarakulak

General Mobile Discovery SMS gönderme sorunu

Girdiğiniz kod neydi hatırlıyor musunuz? 542'den Vodafone Çağrı Merkezi'ni arayarak operatör sms ayarlarını güncelleyebilirsin.
  3. onurkarakulak

Bilgisayara Bluetooth ile dosya aktarımı

Pamir Bey'in atmış olduğu sayfada ki AirDroid programı oldukça kullanışlı bende kullanıyorum.
  4. onurkarakulak

Ekranı çalışmayan Samsung Galaxy S4'e erişim

Evet ekranı pahalı. Benim de aynı sıkıntı başıma geldi. Tamirciden çıkma ekran aldım. Taktım içindeki bilgilerimi kurtardım.
  5. onurkarakulak

Casper VIA A1 Plus alınır mı?

ASUS Zenfone 4 Max 5.5 inç 32 GB --- 1500TL LENOVO P2 Gold Çift Sim 32 GB --- --1500TL SONY XA1 Plus 32 GB ----------------1600TL (tavsiyemdir) HUAWEI P10 LITE 5.2 inç--------------1700TL Fiyatlar 19.01.2018 tarihinde Media Markt 'dan alınmıştır.
  6. onurkarakulak

App Store'da Sarahah yok

Tarayıcı üzerinden girmekten başka çarenizin olmadığı gözüküyor. Uygulaması Türkiye'de kullanıma kısıtlanmış, tarayıcıdan girebilirsiniz.
  7. onurkarakulak

Hat kapalıyken WhatsApp doğrulama kodu alma

Doğrulama kodu sms veya sesli yanıt ile verildiğinden dolayı Whats'app'ı etkinleştiremezsiniz.
  8. onurkarakulak

Samsung Galaxy Note 3 Android 6.0 güncellemesi

Huawei P8'in böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Yani Instagram'ın başka sürümünü kurmayı deneyin.
  9. onurkarakulak

Samsung Galaxy S6 edge'de Android 7.0 güncellemesi sonrası şebeke gelmiyor

Öncelikle *#06# tuşlayarak imei numaranı öğren. Sonra da BTK https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama sitesinden imei sorgula. Kaçak, çalıntı gibi hata alırsan imei numaran kopyalanmıştır. 2. ihtimal ROM dosyasını nasıl kurdunuz? Odin ile mi yoksa telefon zaten rootlu, dosyayı telefona atıp mı...
  10. onurkarakulak

Samsung Galaxy Note 4'te Yetkisiz eylemler algılandı hatası

superuser gibi root erişim uygulamasından izin verilen uygulamalara bak
  11. onurkarakulak

Samsung Galaxy C9 Pro'da unroot sonrası Samsung uygulamaları çalışmıyor

http://www.mediafire.com/file/xk5tkfrdj8bj3ep/BL_HA3GZS_CLEAR_WARRANTY_BIT+by+sawgent.tar Linkdeki dosya Knox sayacını sıfırlıyor, dosyayı bilgisayarınıza indirip flashlamanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları takip edin. Telefonunuzu kapatıp Ses kısma + Ana menü tuşu + Güç tuşu ile...
  12. onurkarakulak

Güç tuşu bozuk olan Samsung Galaxy J5'i açma

Şarja taktığınızda ekrana görüntü geliyor mu? Gelmiyorsa tuşunuzun bozuk olacağını sanmıyorum. Şarja taktığınızda görüntü gelmiyorsa yazın.
  13. onurkarakulak

Vestel Venus V3 açılmıyor

Virüsten kastınız nedir? Bir reklam mı alıyorsunuz? Kaldıramadığınız, sizin yüklemediğiniz bir uygulama mı cihazda yer alıyor? Öncelikle sıkıntınızı tam olarak belirtin, bizde sizi çözüme yöneltelim.
  14. onurkarakulak

LG V10 Android 7.0 güncellemesi

Cihazınız yurtdışı, peki IMEI işlemlerini nasıl hallettiniz? Cihazı pasaport yoluyla IMEI kaydettiyseniz sorun olacağını sanmıyorum ama başka bir cihazdan alıntı ise IMEI'nizden kaynaklanabilir.
  15. onurkarakulak

Sony Xperia M2 Dual kapanıp açılmama sorunu

Eğer yazılıma müdahale edilmediyse, sorun donanımsal arıza gibi duruyor. Servise götürmenizde fayda var.