REKLAMLAR

ozogulcan kullanıcısının son içeriği

1. ozogulcan

Samsung Galaxy On7 sürüm güncelleme

Ben önermiyorum onun yerine J7 Prime alabilirsin.
  2. ozogulcan

Samsung Galaxy On7 sürüm güncelleme

Henüz bu cihaz için bir sürüm bulunmamaktadır. YouTube'daki videolarda bahsedilen sürümlere ben de erişemedim hiçbir şekilde. Ayrıca bu cihaza Root da atılmıyor.
  3. ozogulcan

Sony Xperia M4 Aqua açılıp kapanma sorunu

Güç tuşu + Ses Açma + Ses Kısma kombinasyonunu deneyin.
  4. ozogulcan

Buraya tıklayarak Sony Xperia M4 Aqua'ya nasıl Hard Reset atılacağını öğrenebilirsiniz.
  5. ozogulcan

Telefona Hard Reset atmayı dener misin? Hard Reset işlemi zaten telefon kapalıyken yapılıyor.
  6. ozogulcan

Telefonu daha önce yere düşürdünüz mü peki, sert bir darbe alacak şekilde?
  7. ozogulcan

Merhaba, telefonda daha önce yan sanayi şarj aleti kullandınız mı?
  8. ozogulcan

3000 TL'ye kadar kamerası iyi telefon tavsiyesi

Huawei P20 Lite'ı tavsiye ederim. Dünyanın en iyi kamera lensi üreticisi Leica'nın lensi kullanılıyor Huawei'de.
  9. ozogulcan

Samsung Galaxy J7 Prime'da şarjım hızlı bitiyor

Telefonu şarj ederken yan sanayi şarj aleti veya USB kablosu kullandıysan sorun bundan kaynaklı olabilir. Bu sorunu yaşayan tüm kullanıcılara tek sorunun bu olduğunu söylüyorum. Bunun çözümü ise teknik servistir. Çünkü ben de bu sorunu yaşadığımda tüm çözüm yollarını denemiştim lakin çözümü...
  10. ozogulcan

En fazla 2300 TL değerinde telefon önerisi 5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-p20-lite.html | Bir de bu telefona göz gezdir. Telefon alacaksan bence şu dönemde alma. Borsayı biraz takip et, dolar mâlum yukarıda.
  11. ozogulcan

Samsung Galaxy J7 Prime'da açılmama sorunu 3.70 yıldız(lar) 3 değerlendirme

Yan sanayi şarj aleti kullandınız mı hiç? Eğer cevabınız evet ise sorun bundan kaynaklıdır. Yan sanayi şarj aletleri telefonun bataryası ve beynine büyük zarar verir.
  12. ozogulcan

Vestel Venus V3 5580 açılmıyor

Muhtemelen yan sanayi şarj aleti kullandınız. Orijinal olmayan şarj aletleri telefonu bozabiliyor. Sorunun çözümü için teknik servis en doğru çözüm olacaktır.
  13. ozogulcan

Samsung Galaxy J7 Prime'da güncelleme sonrası Google hesabı sorunu

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi'ne gidin ve burada, sorun yaşadığınız uygulamayı bularak üzerine tıklayın. Ekranda çıkan butonlardan Verileri Temizle'ye dokunun. Sorun çözülmezse telefonunuza Hard Reset atabilirsiniz. Hard Reset sonrasında telefonunuzdaki verilerin kaybolacağını...
  14. ozogulcan

Root sonrası S Health uygulamasıyla ilgili sorun yaşıyorum 1.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Telefonunuzu Root'ladıktan sonra S Health uygulamasını kullanmayı mı denediniz? Bunu yapmaya çalıştıysanız uygulama çalışmaz.
  15. ozogulcan

General Mobile GM 6 sürekli kendini yeniden başlatıyor

Telefon bir darbe aldıysa donanımsal bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Format işlemleri işe yaramayabilir.