poyraz1995 kullanıcısının son içeriği

1. poyraz1995

general mobile discovery air android 5 güncellemesi

Anlafim bunu ancak samsung'un sitesinden indirip ota programini pcye yukliyceksin ondan sonra yapabilirsin baska sansin yok bence
  2. poyraz1995

Facebook canlı yayın sorunu

Ne yani arkadaslar benimde tel SM-531F GaLAXY GRAND PRIME canli yayin yapamiycak miyiz bu sorunu nsil halletcez yani bi destek olun yaa bunaldim bu samsungtan ve benim telin surumu 5.0.2 senin esinin teli nasil 5.1.1 oluyo onu anlamis degilim hayla
  3. poyraz1995

general mobile discovery air android 5 güncellemesi

güncelleme gelmesi lazım sana gelmediyse ayarlar bölümüne gir telefon hakkındaya tıkla en başta yazılım güncelleme var telfn wüfüye bağla ondan sonra tıkla güncellemesi lazım başıma geldi böyle bi olay :D
  4. poyraz1995

ASUS ZenFone 2 Android 6.0.1 güncellemesi

2016 model Galaxy A5 için Türkiye'deki cihazlara OTA yoluyla ulaşmaya başladı güncelleme. İlk nesil Galaxy A5 için de Avrupa ülkelerinde yine başlamıştı OTA yoluyla güncellemenin gönderimi. Samsung'un PC yazılımını bilgisayarınıza yükleyip telefonu PC'ye bağlayın ve güncelleme olup olmadığını...
  5. poyraz1995

ASUS ZenFone 2 Android 6.0.1 güncellemesi

onları bilmiyorum qma yeni sürüm geldi
  6. poyraz1995

Galaxy A5 2016 yazılım güncelleme

galaxyy grand prime sm-g531f canlı yayın yapılmıyo güncelli herşey ama bana mısın demiyor :d
  7. poyraz1995

benim tel 5.0.2 sürüm yükseltme yapamıyorum zaten 6.,0.1 nasıl olucakki seninki
  8. poyraz1995

şikayet raporu açtım adli işlemler başlattım samsung için bu kadar olmaz yani
  9. poyraz1995

evet s3'de olup grand prime'de olmamasıda enreresan :D
  10. poyraz1995

yardımcı olun lütfen acele
  11. poyraz1995

facebook'ta canlı yayın açma sorunu destek yardım

tamam abim gel o kunuya konuşalım
  12. poyraz1995

facebook'ta canlı yayın açma sorunu destek yardım

valla abiciğim şimdi o kununun linkini atarsanız bana sorun olmaz ben burda yeniyim bilmiyorum çünkü
  13. poyraz1995

sana katılıyorum peki benim grand prime için bişey yapabilir misin madem bu kadar bilgilisin facede canlı yayın sorunum var bir türlü gelmiyor buton ne yapmamız gerek
  14. poyraz1995

bunu kimsenin bilmediğine eminim ama samsung'un sitesine girip ordan pakistan veya amerika versiyonunu indirip bilgisayardan program yoluyla yapabilirsin telin garanti dışı olur göz önünde bulundur youtubede var videolar takip edebilirsin
  15. poyraz1995

valla bilemiycem bende bu sorundan dolayı yardım bekliyorum grand prime için yayın sıkıntım var şuanda hiç yok bende gerçi olmadı bile ama