rabia gülben kullanıcısının son içeriği

1. Dokunmatik

Arkadaşlar merhaba benim telefonumun dokunmatiği şuan çıldırmış resmen ekran kilidini açamıyorum 1 e bassam ekranda5 çıkıyor acilen yardım edin şimdiden teşekkürler
  2. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Ay bnm için klavyesi çok ônemli mesah atamam yoksa ::-D
  3. Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Ne bilim iste bn kararsız kaldım lenovo konusunda ama 13 megapiksel nasıl kötü oluyo anlamadım
  4. Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

O konuda haklısınız telefonu süşürmemek lazım hemen darbe alıyo o zaman bn lenovo k 5 alayım iste lenovoyu da pek biomiyorum nasıl bi marka olduğunu karsrsızım o konuda
  5. Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Hüseyin bey lenovo k5 hakkındaki düsüncenizi tekrar alabilirmiyim anlamadım hiçbişey
  6. Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Bnm demek istediğim şey telefonda aşırı özellik olsun istemiyorum batarya ömrü uzun bide kamerası iyi olsun yeter telefonu çok çabuk öldürdüğüm için en fazla 700 tl lik olsun istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum samsung kimisi iyi diyo lg bayisine gittim lg şuan en sağpam mmarka dedi...
  7. Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Arkadaşlar telefon alsak hangi marka daha iyi kimisi diyo lg al kimisi diyo samsung daha sağlam lenovo yu da çıkalı kaç gün oldu diyolar sizce hangi marka bi telefon için uygun lütfen yardım edin
  8. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Ha buda 8 gb hafızası ama bn sadece whatsappı yüklüycem bide messenger Peki bu telefonlarıncyedek hafızası olmuyo mu
  9. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Ayrıca bişey daha sorucam lg g4 beat diye bi telefon var onun özelliklerii hakkında bilgi alabilirmiyim
  10. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Ayrıca böyle bi site açtığınız için size minnettarım çok teşekkür ederim çok faydası oldu
  11. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Lgk8 nasıl veya lg magna
  12. 500 ile 700 tl arası telefonlar

Önvelik kamerası iyi olsun istiyorum bide ses sistemi
  13. 500 ile 700 tl arası telefonlar

500 ile 700 tl arası telefonlardan hangisini önerirsiniz