Raki kullanıcısının son içeriği

1. 2500 TL'ye kadar akıllı telefon tavsiyesi

Reeder P13 Blue Max ve Samsung Galaxy A21s arasında kaldım ama sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Bunları harici hangi cihazlar fiyat performans sunabilir veya seçenek sunduklarım arasından hangisini seçmeliyim?
  2. Küçük ekranlı Android telefon önerisi

Bütçede sınır yok sadece büyük ekran sevmiyorum android var mıdır acaba yoksa iOS cihazlar mı kaldı?
  3. Küçük ekranlı Android telefon önerisi

5.0 - 5.3 inç ekran aralığı tarzında küçük ekranlı Android telefon önerilerinizi bekliyorum Marka fark etmez ama dahili depolaması 32 veya 64 GB olursa harika olur
  4. Samsung Galaxy Note 9 mu yoksa iPhone X mi?

Samsung Galaxy note 9 mu yoksa iPhone x mi?
  5. Turkcell AVM içi mağazalarını kapatıyor!

Turkcell mağazalarını kapatıyor, ama şu anlık Turkcell AVM içi mağazalar kapanıyor. Diğer mağazalar ile işlemlerinize devam edebileceksiniz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
  6. iOS mu, yoksa Android mi?

ios telefonu olup da android i öven vardı :D teşekkürler görüşleriniz için karar verildi :)
  7. iPhone 8 Plus mı, Huawei Mate 20 Lite mı yoksa Samsung Galaxy Note 8 mi?

Yani 8 plus degerindeki tüm andrroiid cihazları unutayım :D
  8. iPhone 8 Plus mı, Huawei Mate 20 Lite mı yoksa Samsung Galaxy Note 8 mi?

Yorumlarınızı merakla bekliyorum lütfen bunlar arasından 1 tanesini önerin ve nedeninizi belirtin ayrıca bunların 3'ünden de daha iyisi var diyorsanız onu da belirtebilirsiniz (OnePlus, Oppo, Xiaomi gibi cihazlar olmasın)
  9. ASUS ZenFone 5 alınır mı?

ASUS ZenFone 5 hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an 2500 bazında ilerliyor, bu cihaz fiyatına göre ideal midir? yoksa bu fiyata daha iyi bir cihaz var mı? şimdiden teşekkürler
  10. iOS mu, yoksa Android mi?

Bütçe sıkıntısını bir kenara bırakalım. Artı ve eksi yönlerini göz önünde bulundurarak Android'i mi seçerdiniz yoksa iOS'u mu?
  11. 1000 - 1500 TL aralığında telefon önerisi

Memnun musunuz telefondan?
  12. 1000 - 1500 TL aralığında telefon önerisi

üste çıkmaya gerek yok zaten yalnızca sosyal medya olarak kullanılacak telefon ondan uygun fiyatlı kasıntı yapmayan cinsten birşey gerek
  13. 1000 - 1500 TL aralığında telefon önerisi

sorun değil siz yazın ben olmadı uygun bir zamanda yakalar alırım sipariş de olur
  14. 1000 - 1500 TL aralığında telefon önerisi

bu verdiğim fiyat aralığında türk telekom dan taksitli olarak alınabilecek telefonları söyler misiniz veya düşük bütçeli güvenilir sitelerden getirtebileceğim bir model
  15. Tinder'da To continue, turn on device location, which uses Google's location service hatası

Tinder'da To continue, turn on device location, which uses Google's location service hatası alıyorum yardım edin