senewa kullanıcısının son içeriği

 1. senewa

  Sony Xperia Z5'e Android 9.0 yükleme

  Herhangi sağlam bir güncelleme bulamadım. Maksimum 8 sürümü mevcut ve onlarında çalışmayan özelliklerini görmek bile istemezsin. Madem çalışmayacak bu telefona neden sahibim dersin.
 2. senewa

  Sony Xperia Z5'de Wi-Fi sorunu ve kendi kendine kapanma

  Sorun donanımsaldır çünkü. Yazılımla çözemezsiniz servise götürmeniz lazım.
 3. senewa

  Blakview + Ulefone tavsiye

  1 - Garanti veriyorlar mı? Hadi verdiler sen bu şahıslara güveniyor musun? Daha önce alıp hiç memnuniyetin veya memnuniyetsizliğin oldu mu? Ayrıca pasaport kayıt ücreti ülkemizde 1.500,00TL bunuda telefonun fiyatının üzerine ekle. 2 - Verebileceklerini hiç sanmıyorum. Yaşamaman için hiçbir sebep...
 4. senewa

  Huawei T5'de SD kart sorunu

  Kingroot tarzı tek tuşla root programları işinize yarayabilir ama hiç denemedim. Sonucunu bilemiyorum, yinede denemekten bir şey kaybetmezsiniz. Örnek bir makaleye bu linkten ulaşabilirsiniz.
 5. senewa

  WhatsApp yasağını kaldırma

  Firmaların koydukları yasaklar hakkında bir işlem yapamayız. Bu sorunu onlar ile çözmeniz lazım. Eğer bir firma size engel bastıysa bunu sadece siz ve o firma aranızda çözebilirsiniz. 3. şahıslar bunu yapamaz, yaparım diyen varsa da yalandır.
 6. senewa

  Casper VIA A1'e Stock ROM lazım

  Casper Via A1 için : Link Casper Via A1_1 için : Link Bu ikisinide dene.
 7. senewa

  HTC 10'a ROM yükleme

  Koyu yazı ile Link yazısına tıklaman lazım.
 8. senewa

  HTC 10'a ROM yükleme

  Buradaki makalemize bir göz atın. Yardımcı olacaktır. QFil : Link HTC Drivers : Link Stock Rom : Link Buradan istediğiniz sürümü indiriniz.
 9. senewa

  Xiaomi Mi 9T mi, yoksa Xiaomi Mi 9T Pro mu?

  Garanti konusunda telefona zaten 2 yıl gözüm gibi bakarım derseniz pro yu al. Ama garanti ile çok işiniz oluyor sürekli düşürrüm garantisiz olmaz derseniz garanti yinede iyidir. Zaten %50 sorun her zaman garanti kapsamı dışında kullanıcı hatasıdır ama sen bilirsin.
 10. senewa

  Turkcell T40 ROM dosyası

  Öncelikle buradaki linkten dosyayı indiriniz ve yükleme talimatları için de buradaki makalemizdeki adımları takip ediniz.
 11. senewa

  ZTE Blade 7 desen şifresini unuttum

  Google ye telefon modelini yaz bypass diye arat çıkan adımları tek tek dene uygun bir tane bulursun. Ben buradan tek tek linkleri atıp sende tek tek deneyeceğine gidip hepsini arka arkaya dene. Birinden biri işe yarayacaktır. Youtube den video olarak izle adım adım uygulamaya çalış işe yarar.
 12. senewa

  ZTE Blade 7 desen şifresini unuttum

  Tamam işte bypass denilen yöntem ile email kısmını atlayarak telefonu açıcaksın. Bypass yönteminin amacı mail adımını atlamak. Olmadı bu yöntemi dene.
 13. senewa

  Samsung Galaxy A7 kapanma sorunu

  Şarj mı bitiyor yoksa kasıyor öylemi kapanıyor?
 14. senewa

  LG G3 için Stock veya Custom ROM isteği

  Şuan ki mevcut sürümünüz kaç? Hangi sürüme geçiş yapmak istiyorsunuz?
 15. senewa

  ZTE Blade 7 desen şifresini unuttum

  Bu linkteki bağlantıdan adımları takip ederek halledebilirsiniz.

Üst