ss2 kullanıcısının son içeriği

1. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

hocam benim telefonda düzeldi ve uzun süre kullandım o şekilde.halen 64kb vodafone simkart ile çalışıyor.şuan g5 e geçtim.her telefonda bu yöntem çalışır demiyorum.en azından bu yöntemi denemeden telefonu gözden çıkarmayın diyorum.
  2. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

Turk Telekom(Avea),Turkcell'in birden fazla128 kb simkartları ile denemelerimde aynı hatayı alıyordum.Vodafone'nun 128 kb simkartı olmadığı için 64kb simkart ile problemsiz telefonum uzun süre çalıştı.Daha sonra Turkcell ve Turk Telekom(avea) 64kb simkartlarla da problemsiz çalıştığını tespit...
  3. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

64kb turk telekom yedek simkart çıkartarak problemi çözdüm.
  4. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

Maalesef bu da çözüm olmadı.
  5. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

mcafee var cihazda.aniden oldu.fabrika ayarlarına döndürdüm.ama maximum 1-2 saat simkartı görüyor.sonra yine bu hatayı veriyor.internette çözüme ulaşan birilerini de bulamadım.garantisi olmadığı için servise de gönderemiyorum.
  6. LG G3'te 128K SIM kart okuma hatası

Lg g3 telefonumda turk telekom ,turkcell ve vodafone 128 kb simkartlar çalışmıyor.Farklı simkartlarda da aynı problemi yaşıyorum.Ekte görünen hatayı alıyorum.Aynı operatörlerin 64 kb simkartlarında hiç bir problem çıkmıyor. 128 kb Simkartlar başka telefonlarda çalışıyor.Telefonumda stock anroid...