REKLAMLAR
REKLAMLAR

Youlaw kullanıcısının son içeriği

1. Youlaw

20 Adet S-Link IP-6000 PowerBank Hediyeli Anketin Kazananları Belli Oldu

Muhtemelen yarın ulaşır çoğu kişiye bence zahmete girmeyin hiç üstadım. :-)
  2. Youlaw

Ulaştığında haber vereceğim. :)
  3. Youlaw

Bende öyle yaptım, sıkıntı çıkacagını sanmıyorum. :)
  4. Youlaw

20 adet S-Link IP-6000 PowerBank hediyeli anket

Bu sefer olur umarım. Şahsen ezzem bir urun. Gülecek miyiz acaba bu sefer? :)
  5. Youlaw

iPhone 6 Garanti Ekran Değişimi mi? Telefon değişim mi?

@Ayberk yardımlarınız ezzemlikle bekleniyor. :)
  6. Youlaw

iPhone 6 Garanti Ekran Değişimi mi? Telefon değişim mi?

Dostlar iphone 6 cihazımı Garantiye verdim. cihazda ölü piksel, saat kısmında ekran kararması, home tuşu çıt sesi sorunu vardı. İşte iki hafta oldu ekran değişimi olmuş telefon. ben buna pek sıcak bakmadım. çünkü telefon alındığından beri Kılıf ile kullanıldı bırakın çiziği toz bile yoktu...
  7. Youlaw

20 adet S-Link IP-6000 PowerBank hediyeli anket

Katıldık bakalım, umarım bu sefer olur. :)
  8. Youlaw

1600 - 1900 TL'ye notebook tavsiyesi

X556UF 12GB alındı. :) @dogukan890 Eğer oyun oynanmıyorsa etkilemiyor maalesef. GTX960-970 de olsa notebookta. Çalışma prensibi ve pil tüketimi için Windows'da Intel HD Graphics çalışıyor. Herhangi bir oyuna girince NVIDIA devreye giriyor. Bu yüzden benim için gereksiz. Hatta deneme için...
  9. Youlaw

Iphone 7 mi Iphone 7 Plus mı ?

2017 yılında iPhone'nun 10.yılı. Anniversary ayağına A11 çipi muazzam yapacaklar. Yeni bir A7 vakası gibi düşün, A10'u ikiye katlayabilir. iPhone 6 kullanıcısı olarak söylüyorum; iPhone 7S'i bekle. :-)
  10. Youlaw

Adobe Photoshop, Illustrator, After Effect kullanıyorum, bu yüzden Celeron işlemcili bir notebook bana çile yaşatabilir. :) Şimdilik kararsızlığım dediğim gibi 8GB mı 12GB mı, Photoshop kullandığım için 12GB istiyorum ama bakalım.
  11. Youlaw

Maalesef yeni nesil ürünlerin %90'ında marka farketmeksizin batarya gömülü olarak geliyor. Lenovo,Asus,Dell,Acer,Toshiba çoğunda böyle.
  12. Youlaw

Dostlar konuyu açtıktan sonra araştırdım bir kaç şey öğrendim. Öncelikle Asus X550VX modelini bütçem yetmediği için elemiştim. Daha sonra Asus K555UB olan cihaza baktım, alınan her 5 cihazdan 4'ünde menteşe sorunu varmış. Yani bir kaç hafta içerisinde menteşe kırılıyor ekran yalnız kalıyor. :)...
  13. Youlaw

Dostlar, 1600-1900 aralığında notebook arıyorum. Bir kaç tane güzel model buldum ancak batarya gömülü şekilde. Bunun pek sağlıklı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bataryası çıkan bir kaç yeni model buldum ancak onlarda bütçemi aşıyor. Bulduğum modeller: (930M) Batarya çıkmıyor...
REKLAMLAR