z.turk30 kullanıcısının son içeriği

1. z.turk30

S7 Edge Root ve TWRP yapmak istediğimde hata alıyorum.

Cihaz modeli ve android sürümü ile ilgili odin ve supersu dosyasını kullanmanız gerekiyor
  2. z.turk30

Sonraki adım recovery moda alıp root dosyasını flaşlamak sonra kurulacaksa custom romu kurmak vs. Sizin işleminiz nedir?
  3. z.turk30

Download moduna giremediğinizi söylüyorsunuz.Cihaza farklı bir android sürümüne sahip rom ile kurulum yapın derim olmazsa yazılımcı yardımı gerekiyor
  4. z.turk30

Daha önce hiç recovery modda işlem yaptınız mı? Recovery moda alın temizleyin wipe cache dalvik cache vs daha sonra reboot edip deneyin derim.Sorun düzelmezse yazılımcı Jtag ile düzeltebilir.
  5. z.turk30

Samsung Galaxy Core Prime G361H TWRP

Ö.m ile yardım linki paylaşıldı.Lütfen dikkatli okuyun ve takipte kalın
  6. z.turk30

Uyarı ekran 5 saniye sonra otomatik olarak kapatılır.

Sırasıyla: Ayarlar>Ekran>Ekranı kapalı tut özelliğini kapattığınızda bu bildirimi almazsınız
  7. z.turk30

Samsung galaxy note 2

Keşke rom yüklerken yedeklemeleri alsaydınız.Rom kurarken izlenecek yolu iyi çalışmanız gerekir.Serviste imei atıp kullanırsınız,rom kurarken uçurmazsınız umarım
  8. z.turk30

Tuşların( ses aç kapa power) İşlevini Değiştirmek

Bunun hakkında bilgim olmasa da daha önce note 3 4g cihazımda bir rom sayesinde bu özelliği kullanmış olduğumu belirtmek isterim
  9. z.turk30

S.a ustalar huaweil psmart2019 suya düştü

Cihaza wipe bile atamazsın bence
  10. z.turk30

S.a ustalar huaweil psmart2019 suya düştü

Genellikle söylenen ancak pratikte yapma fırsatım olmayan pirinç dolu kavanoza yatırıp güneşe karşı bekletmeyi önercem :)
  11. z.turk30

Şarj Döngüsü (Galaxy M21)

Şarj olurken kullanmadıktan sonra herşey yolunda gider.Şarjdayken kullanım bataryayı öldürür.
  12. z.turk30

Samsung odin fail hatası

Bu döngüden çıkmak için cihazın frp hijacker ile twrp yazılımının iyileştirilmesi gerekiyor.Sonrasında yükleyeceğiniz stok romun Ux kodlu varyantlarını yükleyebilirsiniz.Tavsiyem servise götürmenizdir.
  13. z.turk30

Samsund Note 4 mobil ödeme sorunu

Cihaz kimliğinize göre uygun romu bulun ve cihazın root ve twrp kurulumunu inceleyerek cihazınıza romu kurunuz.Uygun rom ve özellikleri için internet üzerinde birkaç gün inceleme yaparsanız kararınızı verirsiniz
  14. z.turk30

Samsund Note 4 mobil ödeme sorunu

2 seçenek sunacağım 1- stok rom atma 2- custom rom kurma Yenilenen stok romda hiç güncelleme yapmadan faturalandırma yada gpay gibi hesap kurulumuna yönelin.Başarılı olamazsanız Note 4 için custom rom kurarsınız android sürümü yüksek bir rom size root kullandığınız için belki mobil ödeme sorunu...
  15. z.turk30

spotify'a facebook ile girişte eski facebook hesabı

Son çaren facebook e-postanı giriş e-postasıyla değiştirmek olabilir.Kesinlikle facebook giriş yapılan uygulamalardan spotifyi kaldırmayınız