Téléphone intelligent

Meilleures sonneries de téléphone - Mise à jour 2023

Hemen hemen hepimiz cep telefonlarımızı kullanmaya başladığımızdan beri en iyi telefon zil sesleri başta olmak üzere çeşitli yollarla farklı bir cihaza sahip olmak için uğraşıyoruz. En iyi zil sesleri, en iyi duvar kağıtları, yazı tipleri gibi seçenekler bize yazılım boyutunda farklı bir görünüm elde etme şansı veriyor. Farklı kılıf seçenekleriyle dış görünüme de farklı bir hava kazandırabilmek mümkün. Yaklaşık olarak 2000'li yılların başından beri iyice hayatımıza yerleşmiş olan cep telefonları için günümüze kadar pek de çok şey değişmedi. Özellikle akıllı telefonlarla geçişle birlikte bize en iyi zil sesleri sunan uygulamalar da yaygınlaşmaya başladı denebilir.

Alors que certains d'entre nous utilisent la même sonnerie même si nous changeons de nombreux appareils, certains d'entre nous préfèrent changer fréquemment de sonnerie afin d'ajouter de l'innovation à nos vies. Si vous aimez changer de sonnerie en suivant les tendances actuelles, cet article vous plaira. Nous sommes sûrs que créer des sonneries à partir de chansons de remix populaires que vous rencontrez souvent, en particulier dans les environnements de médias sociaux, attire l'attention de nombreux utilisateurs. Bien sûr, il faut aussi dire que cet article plaît un peu aux jeunes. Le public des 40-50 ans ne s'y intéressera probablement pas.

Sonneries très puissantes

Birçoğumuz çok kuvvetli zil sesleri arayışındayız çünkü montun cebinde veya yatağın içinde kalmış bir cep telefonunun çaldığını duyabilmek oldukça önemli. Apple tarafında özellikle Alarm ve Old Phone olarak bilinen eski telefon sesi oldukça tercih edilen standart melodiler arasında. En iyi telefon zil sesleri olarak çok kuvvetli zil sesleri arasında Bambu da popüler seçenekler arasında. Dilerseniz Sentezleyici, Kitir ve Halkalar gibi tonları da deneyebilirsiniz. Tabii tüm bunları yapmadan önce telefonunuzun zil sesinin en yüksek seviyed olduğundan da emin olmalısınız. Bazı zil sesleri çalışma ortamınız için rahatsız edici olabilir.

meilleures sonneries de téléphone
Téléchargement des meilleures sonneries 2023

Android tarafında üreticiler çok kuvvetli zil sesleri olarak çok farklı seçenekler sunabiliyor. Yine de klasikleşmiş eski telefon tarzı zil sesleri yine çok kuvvetli zil sesleri arasındadır. Bu konuda Google Play'de bulabileceğiniz yüksek sesli zil sesleri uygulamaları da mevcut. Deneyip keyfinize uygun bir zil sesi bulacağınıza eminiz.

Sonneries de téléphone très cool

Çok hoş telefon zil sesleri muhtemelen sağda solda duyduğunuz ve acaba hangi melodi diye düşündükleriniz olabilir. Bunun için Instagram gibi popüler sosyal medya ortamlarında çeşitli Reels videolarını inceleyebilirsiniz. Instagram'da Reels videolarının yanındaki müzikleri not edip zil sesi yapmak için ilk adımı atabilirsiniz. Telif haklarına saygı duyarak ve videolardaki müziği indirerek zil sesi yapma aşamalarında platformların bu konudaki tutumlarını incelemenizi ve aykırı bir davranışta bulunmamanızı tavsiye ederiz. Dans votre téléphone, vous accédez à Apple'ın uygulama mağazası AppStore'da ve Android için de Google Play'de size çeşitli hazır zil sesleri sunan birçok uygulamanın mevcut olduğunu belirtebiliriz. Telefonunuza ve tarzınıza uygun bir seçeneği test edebilirsiniz.

meilleures sonneries
Les meilleures sonneries et mélodies populaires très puissantes

Télécharger Ringtone Maker

Fikirlerinizden birisi zil sesi yapma uygulaması indir ve kendi zil sesini yap olabilir. Bu konuda taille aşağıdaki uygulamayı önerebiliriz. iOS et Android tarafında bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Komik zil sesleri ve farklı kategorilerde keşfedilmeyi bekleyen birçok zil sesi mevcut. Ayrıca bu uygulama ile cihazınızın hafızasında kayıtlı bulunan ses dosyalarını keserek kendi zil sesini yapmak konusunda yardım alabilirsiniz. Uygulamada ses açarak başlama, kısarak bitirme ve birçok ses dosyası için destek sunuluyor. Bunun dışında videodan zil sesi yapma konusunda da size yardım edebilir. En iyi telefon zil sesleri belki de kendi yapacaklarınızdır, neden olmasın?

Télécharger le créateur de sonnerie Android

Télécharger le créateur de sonnerie iOS

Remix de sonneries de téléphone

Comme nous l'avons dit, Instagram nous offre des options populaires comme remix de sonneries. Nous voulions créer des suggestions pour vous à partir de certaines des chansons que nous connaissons et aimons comme remix de sonneries de téléphone.

Beyoncé - Briser mon âme

YouTube vidéo

One Direction - Changements de nuit (TikTok Remix) 

YouTube vidéo

Madonna Vs Sickick – La Reine des neiges (Fireboy DML Remix) [Clip vidéo officiel]

YouTube vidéo

Clean Bandit – Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie (SHAKED Remix)

YouTube vidéo

Ludovico Einaudi – Expérience

YouTube vidéo

Gibran Alcocer – Idée 10

YouTube vidéo

Alan Walker, K-391 & Emelie Hollow - Lily (Paroles)

YouTube vidéo

Sonneries en turc

Zil sesleri Türkçe olarak da bulabileceğiniz birçok kaynak mevcut ancak burada yine telif ihlali yapmamanız gerektiği konusunda sizi uyarmak isteriz. Vidéo indirip zil sesi yapmak veya ekran videosundan zil sesi yapmak doğru yöntemler olmayabilir. YouTube Studio'daki telifsiz prodüksiyon müzikleri bu konuda size ücretsiz seçenekler sunabilir.

1.5/5 - (2 voix)
Si vous avez aimé notre article, vous pouvez le soutenir en donnant 5 étoiles et en le partageant sur les réseaux sociaux. De plus, si vous écrivez vos questions sous forme de commentaires, nous y répondrons dans les plus brefs délais.
Commenter