Instagram Hesap Dondurma – Telefondan Yeniden Açma – 2024

Eğer instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız birkaç basit adımla bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bir instagram kullanıcısı olmanız ve instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Geçici instagram hesap dondurma, instgram dondurma linki ve insta dondurma işlemlerine dair yapılacakları adım adım aşağıda bulabilirsiniz.

Telefondan Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızı dondurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız gerekmektedir. Eğer bu işlemi yaparken herhangi bir hata ile karşılaşırsanız yorumlar bölümüne yazın, size yardımcı olacağız.

  1. Öncelikle instagram’a mutlaka mobil bir tarayıcıdan giriş yapın. (Uygulamadan girmeyin.)
  2. Ardından üst tarafta profili düzenle sekmesine tıklayın.
  3. En altta “Hesabımı geçici olarak dondur” seçeneğine tıklayın.
  4. İlgili seçeneğe tıkladıktan sonra, neden hesabınızı dondurmak istediğinizi seçin. Instagram hesap dondurma sebebini seçtikten sonra, “Hesabı Geçici Olarak Dondur” seçeneğine basın ve hesabınızı dondurmayı onaylayın.
instagram geçici hesap dondurma
Instagram geçici hesap dondurma güncel yöntem

Hesabınızı tekrar aktifleştirmek için instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Böylece tüm verileriniz, takip ettikleriniz, gönderileriniz, yorumlarınız ve beğenileriniz tekrar aktif olacaktır.

akillitelefon.com

Instagram Hesap Dondurma Linki Nedir?

Instagram hesabınızı dondurmak için bir “instagram hesap dondurma linki” bulmanıza gerek yok. Kolay bir şekilde mobil tarayıcıdan instagram.com‘a girerek profil düzenle sekmesinden hesabınızı dondurabilirsiniz. Yukarıdaki adımları izleyerek Instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Telegram Kişileri Toplu Silme [Çözüldü]

Instagram Hesabı Telefondan Geçici Olarak Dondurulabilir Mi?

Kesinlikle evet, Instagram hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz. Instagram geçici hesap dondurma işlemi sonrasında daha önce paylaştığınız, beğendiğiniz ve yorum yaptığınız hiçbir şey takipçileriniz tarafından göremez. Ayrıca takipçileriniz ve sizi takip etmeyen diğer kişiler sizin profilinize ulaşamaz.

İlginizi çekebilir: Instagram Story İndirme – 2023 En Güncel Yöntem

Telefondan Geçici Dondurulan Instagram Hesabı Yeniden Nasıl Açılır?

Dondurulan Instagram hesabınızı telefonunuzdan yeniden açmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

  1. Telefonunuzdan instagram uygulamasını açın.
  2. Giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Artık hesabınız tekrar aktifleştirildi ve tüm verileriniz, takip ettiğiniz kişiler, gönderiler, yorumlar ve beğeniler eski haline geri geldi. Profilinize giriş yapmak dışında instagram hesabınızı tekrar aktifleştirmek için başka bir şey yapmanıza gerek yok.

İlginizi çekebilir: Instagram Hesap Silme – 2023 Güncel