ASUS ZenFone 5 (A500KL) Lollipop Güncellemesi Hazır

ASUS geçtiğimiz yıl Temmuz ayında kullanıma sunduğu ZenFone 5 (A500KL) modeli akıllı telefonu için Android Lollipop güncellemesinin hazır olduğunu duyurdu.

Güncellemeyi bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz, boyutu 819.44 MB seviyesinde. Güncellemenin ardından yazılım versiyonu TW_V12.4.5.21 olacak. Tayvan merkezli firma kullanıcıların Lollipop güncellemesini yüklemeden önce cihazlarının yazılım versiyonunu V11.4.6.94‘e geçirmelerini tavsiye ediyor.

ASUS’un Android Lollipop güncellemelerini sunma planları ZenFone 5 LTE (A500KL)‘nin Mayıs başında; ZenFone 4 (A400CG / A450CG), ZenFone 5 (A500CG) ve ZenFone 6 (A600CG)‘nın Mayıs ortalarında ve PadFone S (PF500KL)‘in Haziran başlangıcında yeni sürüme geçirilmelerini öngörüyor.

Akıllı telefon pazarında son yıllarda iddialı ataklar gerçekleştiren firma önümüzdeki günlerde diğer ZenFone modelleri için Android Lollipop güncellemelerini sunar sunmaz haberlerimizle sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...