ASUS ZenFone 2 Bütün Çeşitleriyle Stoklarda

Dünyanın ilk 4 GB RAM’li akıllı telefonu olarak dikkatleri üzerine çeken ASUS ZenFone 2’nin 32 ve 64 GB dahili hafızaya sahip modelleri uzun süredir bekleniyordu. Bugün gelen bilgiye göre çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan ASUS ZenFone 2’nin bütün modelleri stoklarda yerini aldı.

ASUS ZenFone 2’nin 1.8 GHz işlemciye sahip 16 GB dahili hafızalı modeli 1099 TL, 1.8 GHz işlemciye sahip 16 GB dahili hafızalı modeli 1099 TL, 2.3 GHz işlemciye sahip 32 GB dahili hafızalı modeli 1299 TL ve 2.3 GHz işlemciye sahip 64 GB dahili hafızalı modeli 1499 TL’den ASUS E-Shop güvencesiyle kullanıcılara sunuldu.

Cazibe kırmızısı, buzul grisi ve saf altın renkleriyle tüketicilerin karşısına çıkan ASUS ZenFone 2, yüksek performansa uygun fiyatlardan sahip olmak isteyenleri ASUS E-Shop ve diğer perakende mağazalarında bekliyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 2 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 4,50.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...