BlackBerry Satılıyor mu?

Bataktan kurtulmak için türlü hamlelere başvuran Kanada’lı akıllı telefon üreticisi BlackBerry, önemli kararlar almış durumda.

CEO pozisyonuna John Chen’in getirilmesinin ardından toparlanma sürecine giren ve yeni anlaşmalar yaparak yeni pazarlar hedefleyen CEO John Chen, şu an için BlackBerry’yi satmayı düşünmediklerini dile getirdi. Eğer ciddi bir teklif gelirse değerlendirebileceğini, ama şu an yola devam edeceğini dile getirdi. John Chen dünyadaki birçok ülke yönetiminin de güvenli olduğu için BlackBerry telefonları kullanmayı sürdürdüğünü ekliyor. Akıllardaki tek soru bu bataktan nasıl bir hamle ile kurtulacakları.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...