4.7 İnç Ekranlı Alcatel Idol 3 Tanıtıldı

5.5 inç ekranlı Alcatel Idol 3 akıllı telefon ilk olarak Kuzey Amerika’da duyurulmuştu. Cihaz başarılı donanımsal özellikleri ve şık tasarımıyla beğeni kazanmıştı. Bu ürün kontratsız şekilde 250 USD fiyatla alınabilmekte. Firma bugün Idol 3 modelinin 4.7 inç ekranlı daha küçük bir versiyonunu tanıttı. Yeni Idol 3 14 Ağustos’tan itibaren ABD ve Kanada’da kullanıcılarla buluşturulacak.

Alcatel Idol 3’ün 4.7 inç genişlikli IPS ekranı 1280 x 720 piksel çözünürlük değerine sahip. Snapdragon 410 yongasetini kullanan akıllı telefonda Adreno 306 GPU’su ile 1.5 GB RAM’e yer veriliyor. 16 GB kapasiteli dahili depolama alanı hafıza kartlarıyla artırılabiliyor. 13 MP ana kamera ile ön kısımda selfie çekimler için 5 MP kamera var. 2000 mAh kapasiteli pil ve Android Lollipop 5.0.2 işletim sistemi hazır. Yeni Idol 3’ün fiyatının 179.99 USD olduğunu belirtelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...