Mobil Ürünlerde Ağustos Fırsatı

Çok sayıda elektronik dijital oyuncağa evsahipliği yapan GearBest.com sitesi Ağustos ayında bir nevi yaza veda partisi düzenledi. 21-31 Ağustos tarihleri arasında düzenlendiğini öğrendiğimiz kampanyada her gün sitedeki farklı ürünler şok indirimlerle kullanıcılara sunuluyor. İşin ilginci şok fiyatla sunulan ürünler sınırlı adette yani hızlı olan kazanıyor. Bu durum uçak firmalarının bilet satışını andırıyor. Aynı uçaktaki yolcuların farklı ödemelerle ekonomik sınıf bilet alabildiği gibi GearBest.com Ağustos kampanyasında erken davranan aynı ürünü daha ucuza alabiliyor. Sonuç olarak hergün kontrol edenler başka fırsatları erken yakalama şansı bulabiliyor.

screenshot.1440526161

Bizler açısından akıllı telefonlar ve aksesuarlar öncelikli olsa da GearBest.com sitesinde çok farklı türden elektronik cihazlar var. Akıllı telefonlar ve tabletler dışında bunlar için power bank, kulaklık gibi aksesuarlar, son zamanlarda popüler olan akıllı saatler, drone quadcopter’ler ve aksesuarları, aksiyon kameraları, bataryalar ve şarj aletleri dikkat çekiyor. Bazı ürünler şaşırtıcı biçimde sadece 8.9 dolara satılıyor ama sadece bir adet ve kazanma şansı epey düşük. Normalde 223.69 dolar olan Xiaomi Mi4i Phablet’i bir kullanıcı 8.9 dolardan alabilecek. İki günde bir bu tür kampanyalar olacağı görülüyor. Ancak bunları yakalayamayanlara diğer ürünlerde geçerli indirimler var.

screenshot.1440529005

Promo sayfasında aşağı inince Xiaomi ürünlerinde kampanya olduğunu gördük ama bunlarda öyle bir ürün adedi sınırlaması yok. Sadece zaman sınırlaması var. Xiaomi Redmi 2 modeli 109.99 dolar gibi cazip bir fiyata sunuluyor. Xiaomi Yi aksiyon kamerasıysa 66.99 dolar ve Xiaomi Mi Smart Bluetooth 4.0 bağlantılı baskülse sadece 19.79 dolar. Anlaşılan Xiaomi firması USB hub’dan kulaklığa, selfie çubuğundan IP kameraya, LED lamba ve power bank’tan Wi-Fi router, Bluetooth hoparlör ve gamepad’a kadar her türlü aksesuara imza atıyor. Kampanya sayfasında diğer markalar ve ürün gruplarına ait linkler ve açıklamalar da yer almakta. Bildiğimiz kadarıyla Xiaomi Mi Band bileklik epey popüler ama herhangi bir akıllı saatlerini göremedik. Sitede diğer marka ve model akıllı saatler dolu. Gerçekten de seçim yapmak zor çünkü çok sayıda ürün var.

screenshot.1440528289

Aynı zamanda dikkatimizi çeken bir nokta AB deposu oldu. Anladığımız kadarıyla İngiltere’deki bir depo yardımıyla belirli ürünler dağıtıma sunuluyor ve böylece AB ülkeleri içinde gümrüğe girme derdi olmadan 22 ülkeye hızlı gönderi yapılabiliyor. Ancak Türkiye gönderileri için gümrük anlamında bir avantajı olmayacak. Ayrıca ne de olsa yurtdışından alınan akıllı telefonlarda IMEI kayıt derdi sürüyor. Bu yüzden akıllı saatler ve mobil aksesuarları için ilgi çekici gelebilir.

Göz atmak isterseniz: http://www.gearbest.com/m-promotion-active-181.htm#2

NOT: Bu içerik sadece tanıtım amaçlıdır ve gerçekleşen satışlarla sitemizin bağlantısı yoktur.

[Toplam:3    Ortalama:4/5]

Microsoft MobileFusion İle iPhone’da 3B Tarama

Giriş Seviyesi Windows 10 Mobile Göremeyebilir