Motorola Bounce Snapdragon 810’dan Güç Alıyor

Duruma bakılırsa Motorola mevcut amiral gemisi akıllı telefonu Moto X Play’in daha güçlü ve kompakt modelini geliştirme hazırlığında. Motorola Bounce kod adlı yeni ürünün Aralık ayında tanıtılması bekleniyor. 5.43 inç genişlikli QHD ekrana ev sahipliği yapan Bounce Snapdragon 810 yongasetinden güç alıyor. Bu güçlü altyapıda 3 GB RAM ve 32 /  64 GB kapasiteli dahili depolama alanı da bulunmakta.

Motorola Bounce 21 MP çözünürlüklü ana kamerası ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Akıllı telefonun ön yüzünde selfie çekimler için 5 MP kamera var. Ana kamera elbette 4K video kaydı gerçekleştirebiliyor. 3760 mAh kapasiteli pili böyle güçlü bir akıllı telefonda görmek sevindirici. Dayanıklı gövde yapısı içermesi beklenen Motorola Bounce modelinin fiyatı ve diğer detayları için önümüzdeki dönemlerdeki sızıntıları görmemiz gerekecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 2 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...