Samsung Galaxy S5 Mini Android 5.1.1 Lollipop Güncellemesi

⁠⁠⁠


Samsung son Android Lollipop revizyonu olan 5.1.1’i popüler akıllı telefonlarından Galaxy S5 Mini modeli için kullanıma sunuyor. Güncellemeyi ilk olarak ABD’de yaşayan ve “US Cellular S5 Mini” versiyonuna sahip olan kullanıcılar yükleyebilecek. Daha spesifik olarak belirtmemiz gerekirse güncellemeyi SM-G800R4 model numaralı akıllı telefon alıyor. Bu ülkede yaşayan ve OTA bildirimini almayan kullanıcılar buradaki bağlantıya erişerek elle kurulum gerçekleştirebilir.

Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi önemli güvenlik açıklarını kapatıyor ve sistem stabilitesini arttırmaya yönelik iyileştirmeler içeriyor. Bunun dışında fark edilir yeni bir uygulama ya da gözle görülür bir değişiklik sunulmuyor. Bu güncellemenin şu an için ABD’de cihazlara sunulduğunu ve diğer ülke ile bölgelerde önümüzdeki haftalarda yayınlanacağını sözlerimize ekleyelim.

⁠⁠⁠


[Toplam:83    Ortalama:2.6/5]

7 Yorum

YORUM YAZ
  1. s5 mini kullanıcısıyım fakat telefonuma 1 aydır güncelleme gelmedi . nasıl çözebilirim yardım edinnn ???

    • Bilgisayardan samsung kies programını indir daha sonra telefonu bilgisayara bağla 5.1.1 türkiyeye geldigini görürsünüz 22 02 2016 tarihinde Türkiyeye geldi

      • evet kies ten yeni güncellemeyi alabiliyoruz ancak bende “üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılamadı bilinmeyen hata oluştu” diyor. telefonda yaklaşık 5 gb boş yer var. hiçbir uygulama sd kartta değil ve sd kartı güncelleme yapmak için çıkardım. samsung un telefon driver ını da yükledi. ayrıca kies son sürümde. bir çözümünüz var mı?

      • Bende S5 mini kullanıyorum kies ile güncellemeye çalıştım üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılamadı bilinmeyen hata oluştu diyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir