Motorola Nexus 6, artık Google Store’dan alınamayacak!

Google’ın 6 inçlik telefonu geçen sene sonlarına doğru indirime gitmişti. Hatta, geçen sene Nexus 6 piyasada olmasında rağmen LG Nexus 5 daha fazla satılmış ve ilgi odağı olmuştu. Dolayısıyla görünen o ki Google bu sene satışları erkenden bitirmeye karar verdi. İlk önce 649.99$’dan satışa çıkan telefon, indirimlerle bazı perakendecilerde 199.99$ gibi bir fiyata bile bulunabiliyordu.

Motorola Nexus 6 aslında gayet iyi bir telefondu ancak umulduğu gibi piyasada kalamadı ve tabiri caizse ‘yaşlanamadı’. Ancak Motorola Nexus 6’nın boşa gittiğini de söyleyemeyiz. Görevini ifa ederek Nexus ailesinin ne kadar kaliteli olabileceğini kanıtlamış oldu. Şu anda görünen o ki, Google umutlarını Huawei’den gelen Nexus 6P’ye bağlamış durumda. Ancak direkt olarak Google’dan sunulması ve üst düzey donanıma sahip olması bunu daha mümkün kılıyor.

nexus_6_no_longer_available_in_US

Ayrıca, Nexus 6’nın tamamen öldüğünü de söyleyemeyiz. Şu sıralar Amazon.com’dan 349.99$’a garantili bir şekilde satın alınabiliyor. Bakalım Amazon’da da bitecek mi?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Kaspersky Internet Security for Android: Planlı Tarama

Oppo R7 Plus Kesinleşti! 4GB Ram ve Daha Fazlası!