60 Dolara 5 inç Ekranlı Akıllı Telefon

⁠⁠⁠


Gün geçtikçe ucuz ve kaliteli akıllı telefonların adını sıkça duyar olduk. Çinli üreticiler neredeyse bedavaya telefon üretecek hale geldiler. Bu haberimizde ise bir başka Landvo adında Çinli firmanın modeli ortaya çıktı. Bulunduğumuz haftalarda yeni modeli Landvo XM100’ü tanıttı.

Ülkemizdeki orta segment fiyat/performans telefonları alt üst edecek bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Sadece donanım ve fiyat değil, ürünün ilgi çekici ve hoş bulduğumuz tasarımını sizde seveceksiniz. Landvo XM100 özellikle tasarımıyla “amiral gemisi” akıllı telefonlardan farksız görünüyor. Ancak bu tasarımını yansıtmayan özelliklerle donatılan modelin satış fiyatı ise sadece 60 dolar. Cihazın teknik özelliklerini sıralayacak olursak; 5-inç 960 x 540p ekran, MediaTek MT6580 1.2GHz dört çekirdekli işlemci,5 megapiksel arka kamera,2 megapiksel ön kamera,1GB RAM, 8GB depolama alanı, 2000mAh çıkarılabilir batarya teknik detaylar arasında.

Henüz satışı sadece önsiparişe açık olan Landvo XM100, Avrupa ülkelerinde 2-3 hafta içerisinde raflarda yer alacak. Ülkemize geleceği ise belli değil.

⁠⁠⁠


[Toplam:3    Ortalama:4/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir