NO.1 Bu Kez G3 Akıllı Saatle Bizlerle

⁠⁠⁠


Daha önceden G2, G3, D5 gibi akıllı saatlerle sektörde kendine yer edinmiş olan NO.1 firması bu kez son olarak NO.1 G3 adlı akıllı saati geliştirdi. Firma açıklamasına bakılırsa bu kez Motorola Moto 360’a kafa tutacak bir model geliştirilmiş. 57.99 dolar gibi düşük bir fiyata satın alınabilen saat spor odaklı. Normalde şık bir saatten farksız görünüyor ve siyah, beyaz, altın renk seçenekleri bulunuyor. Yandaki butona basınca ekranın içinde akıllı menüler beliriyor. Çelik gövdeli saatin ekranında patlak lastik sorunu yok. Bluetooth 4.0 üzerinden akıllı telefon ve tabletlerle iletişime geçebiliyor. Adım sayma gibi spor özelliklerine ek olarak nabız ölçme ve uyku takip gibi sağlık özellikleri de var. Çok sayıda akıllı saat ekranı seçilebiliyor, yenileri tasarlanıp eklenebiliyor. micro SIM kart takanlar telefon görüşmesi yapabiliyor. Depolama için microSD kartlar desteklenmekte. Manyetik fişiyle şarj olan saatin 1.3 inç 240 x 240 piksel IPS ekranı ve MediaTek MTK2502 işlemcisi var. 64 GB RAM, 128 MB ROM içeren NO.1 G3 ile Türkçe menü seçilebiliyor. Daha fazla bilgi içinse http://en.001phone.cn/product-no-1-g3-smartwatch-round-screen-smartwatch-118.html

⁠⁠⁠


[Toplam:5    Ortalama:3.2/5]

4 Yorum

YORUM YAZ
 1. bunlarda yurtdşından siparişlerde sıkıntı yok ama imei olayı sıkıntılı. zamanında getirtmiştim 30 $ a. yalnız imei için 3 ay gibi bi süre tanındı. yok başka birinin pasaportunu bul yok 100 tl ödeyecekmişim. hiç bunlara girmeyin gidin türkiyeden alın derim.

 2. Bu saatten Bende var fakat çözemediğim şeyler var
  1:yeni saat arayüzü oluşturamıyorum
  2: 5 adet kendi arayüzümüzü nasıl oluşturacağız
  3:sd kart takıldığında auto player sd kartı görmüyor
  4: imei nasıl halledilir
  5:bendeki saat versiyon a olduğu için türkçe yok version b yüklenirmi
  bu konuları kapsayan bir araştırma yaparsanız bir çok kullanıcının sorunu biter diye düşünüyorum

 3. Ben 16 gün önce gearbest ten G4 modelini sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Kargo açıklamasına watch phones yazmalarına rağmen kargo gümrük e takılmadan geldi. Sanırım bu benim şansıma ama kesin gelir diyemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir