Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016: Güvenli Para

kaspersky

Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016 yazı dizimizin son bölümünde Güvenli Para özelliğini ele alıyoruz. Güvenli Para özelliği uygulamanın ana ekranındaki dört ana odak noktasından biri. Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016‘yı kurduğunuz anda özellik doğrudan devreye giriyor ve kullanmak için ek bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. İnternetten alışveriş yaparken ödeme adımlarında oldukça fazla işe yaradığını söyleyebiliriz. Tarayıcınıza entegre olarak güvenli bir tarayıcı ortamı oluşturulmasını sağlıyor ve kredi kartı bilgilerinizi yazarken güvenliği en üst noktaya taşıyor.

 

2

Henüz Güvenli Para özelliğini kullanmadan önce internetten bir sipariş vermiştik. Kredi kartı bilgilerini gireceğimiz sayfada Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016 özel bir tarayıcı penceresi açtı. Burada tüm bilgileri klavye tuşları da korumalı olacak şekilde girdik. Listede artık ödeme yaptığımız yer kaydedildi. Ödeme yapılan her sayfa otomatik olarak algılanıyor ve hiçbir şekilde sizden başka kimsenin göremeyeceği şekilde korunma sağlanıyor. Eğer şu ana kadar internetten alışveriş yapmaya çekindiyseniz Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016‘in size vereceği güveni hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

3

Güvenli Para özelliği otomatik olarak algılanmanın dışında elle de ekleme yapmaya izin veriyor. Örneğin; bankanızın ödeme sayfasında korumalı tarayıcıyı otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. İşlemin önceden sorulmasını veya korumalı tarayıcıyı devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Önceden yapmış olduğunuz işlemlerde de tek tek belirlemeler yapabilirsiniz.

4

Güvenli Para ayarlarında ise güvenli parayı sadece bankalarla, elektronik ticaret platformlarında veya iletişim ortamlarında kullanmayı seçebilirsiniz. Tümünü de seçebilirsiniz. İstisna durumları da yapılandırabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmayı seviyorsanız kesinlikle Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016‘ın bu özelliği de işinize fazlasıyla yarayacak.

Eğer siz de çağın tehlikelerine karşı bilgisayarınızı koruma altına almak istiyorsanız Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2016‘ı bu adresten edinebilirsiniz.

 

VPN Ayarlarını Silmek

iPhone’da VPN Ayarlarını Kaldırmak

mors alfabesi

Android: Telefonun Flaşı İle Mesaj Gönderme ve Sohbet Etme