İnternet Hızınızı Artıracak 5 iPhone Uygulaması

İnternet Hızınızı Artıracak 5 iPhone Uygulaması

İnternet Hızınızı Artıracak 5 iPhone Uygulaması

Hepimizin bildiği gibi dünyada internet kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor ve bu hem internet bant genişliğini yavaşlatırken hem de hızlı interneti daha pahalı yapıyor. Ancak bu karmaşanın içinde iOS bize birbirinden başarılı çeşitli ücretsiz uygulamalar sunarak iPhone’larda internet bağlantımızı daha optimize hale getirmemize yardımcı oluyor. Böylelikle elimizdeki bant genişliğinden maksimum düzeyde faydalanarak daha hızlı bir şekilde internete bağlanmak mümkün hale geliyor. Şimdi bu uygulamaları teker teker görelim.

Aşağıdaki uygulamalar internet hızınızı en üst düzeyde tutmak için farklı yöntemler uyguluyorlar. Bazıları kotanızı minimum seviyede harcamanıza yardım ederek internette daha uzun sure yüksek hızlarda dolaşmanızı sağlarken bazıları cihazınızın mevcut bant genişliğinden daha iyi şekilde yararlanmasını sağlıyor.

1- Download Accelerator

İnternet Hızınızı Artıracak 5 iPhone Uygulaması

Download Accelerator isimli ücretsiz uygulama gelişmiş bir indirme yöneticisi ile geliyor. Uygulama aynı anda birden fazla dosyayı indirmenize imkan sağlarken bunu internet bant genişliğinden daha iyi oranda faydalanarak daha yüksek hızlarda yapıyor. Eğer dosya indirme hızlarınızdan memnun değilseniz bu uygulama aradığınız çözüm olabilir.

2- VPN in Touch

İnternet Hızınızı Artıracak 5 iPhone Uygulaması

VPN in Touch oldukça hafif ve hızlı bir VPN hizmeti. Bu uygulama her ne kadar cihazınızın internet bağlantı hızını artıracak herhangi bir fonksiyon ile gelmiyor olsa da girdiğiniz sayfalardaki reklamları engelleyerek sayfanın yüklenme hızını belirgin oranda artırıyor ve dolaylıda olsa internette daha hızlı bir biçimde dolaşmanızı sağlıyor. Dahası ise yanında veri tüketimini kısan özellikler ile geliyor olması. Hem VPN kullanıp hem de internette daha hızlı dolaşmak istiyorsanız VPN in Touch aradığınız uygulamanın olabilir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Android: Google Docs ve Sheets’i Çevrimdışı Kullanmak

Huawei Honor 5X Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi