Android: Telefona Youtube Videosu İndirme

⁠⁠⁠


Telefona Youtube videosu indirme ne kadar zor olabilir ki? İnternetin olmadığı durumlarda telefonunuzdan favori YouTube videolarınızı takip etmenin imkansız olduğunu düşünüyorsanız aslında bunun bir yolu var. Yazımızda yer verdiğimiz bu üç farklı yolu kullanarak dilediğiniz zaman cihazınızdan favori YouTube videolarını takip etmeye devam edebilirsiniz.

Telefona Youtube Videosu İndirme

YouTube videoları yalnızca internet olduğunda izlenebilir diye bir şart yok. Zira bu akıllı yöntem ile favori videolarınızı ne uzunlukta olursa olsun Android telefonunuza indirilebilir ve daha sonra ne zaman isterseniz izlemeye başlayabilirsiniz.

Bunu başarmak için birkaç farklı yol mevcut. Her biri birbirinde marifetli ancak en nihayetinde aynı işi başarıyorlar yani YouTube videolarını telefonunuza indiriyorlar. Şimdi bunları görelim. Toplam 3 alternatif sunacağız.

Telefona Youtube Videosu İndirme

1-TubeMate

Çevrimiçi müzik ve videoları hızlıca indirebilmek adına internette çeşitli çözümlere rastlayabilirsiniz. Bunların içinde en pratik olanlarından birisi de TubeMate. Video indirmek YouTube’un yani Google’ın koyduğu yasal kurallara aykırı olduğundan bu uygulamayı Play Store’da bulmak mümkün değil. Ayrıca dikkatli olun çünkü marketteki aynı isimli varyasyonları ya sahte ya da virüs içeriyor.

Bunu ancak şuraya tıklayıp internetteki indirme sayfasına giderek cihazınıza kurabiliyorsunuz. İndirme işlemi her ne kadar çok basit olsada yayınlanan güncellemeleri otomatik yüklemek burada söz konusu değil. Onun yerine eğer bir güncelleme yayınlandıysa uygulamayı tekrar aynı adresten indirmeniz gerekiyor. Ancak kendisi hala Android’de YouTube videolarını indirmek için en iyi çözümlerden biri.

⁠⁠⁠


[Toplam:4    Ortalama:2.8/5]
Android 7.0 Güncellemesi

HTC 10, HTC One A9 ve HTC One M9 Android 7.0 Güncellemesi

qualcomm-snapdragon-820-sg-1-800x420

En Hızlı ve En Güçlü 10 Akıllı Telefon Listesi