ISO / IMG Dosyaları İçin Android’de Sanal Sürücü Oluşturma

Android'de Sanal Sürücü Oluşturma

ISO / IMG dosyaları için Android’de sanal sürücü oluşturma sandığınız kadar zor değil. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzu USB bellek olarak kolaylıkla kullanabileceğinizi biliyorsunuz. Fakat bir bilgisayarı, akıllı telefonunuzun içindeki bir ISO / IMG dosyası üzerinden çalıştırmak daha farklı bir olay. Öncelikle bunun için akıllı telefonunuzun depolama alanı tamamen bahsi geçen ISO / IMG dosyasından ibaret olmak zorunda. Hem mevcut Android dosyaları, hem de ISO / IMG aynı çatı altında bulunamayacağı için bilgisayarınızı acil durumlarda -Windows çökmesi, güvenlik sorunları vb.- nedeniyle akıllı telefondan başlatmak normalde mümkün değil.

Android’de Sanal Sürücü Oluşturma

DriveDroid işte bunu çözen bir uygulama. Uygulama üzerinden ISO / IMG dosyanızın yerini gösterdikten sonra akıllı telefonunuz tamamen o ISO / IMG’nin çalışır şekilde bulunduğu bir sanal sürücü haline geliyor ve bilgisayarınızı kurtarıyor. Üstelik mevcut Android dosyalarına da hiçbir zarar vermeden. Hemen aşağıdan indirip deneyebilirsiniz.

DriveDroid
DriveDroid
Developer: Softwarebakery
Fiyat: Ücretsiz+

Android'de ISO / IMG dosyaları için sanal sürücü oluşturma

ISO / IMG dosyaları için Android’de sanal sürücü oluşturma dediğimizde bizim aklımıza ilk olarak acil durumlarda Windows veya disk bölme yazılımları çalıştırabileceğimiz bir sanal sürücü oluşturmak geliyor. Windows işletim sisteminin ISO’sunun hatırı sayılır bir yer kapladığı doğru ancak akıllı telefonunuzun bellek kartında 3-4 GB’lık bir yeri bu iş için ayırabilirsiniz. İşiniz gereği sık sık Windows kurmanız gerekiyorsa ve hele bir de USB 3.0 destekli bir telefonunuz varsa uygulamayı çok seveceksiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
LeEco Le 2 Root

LeEco Le 2 Root ve TWRP Recovery Yükleme

Slow Motion Video Uygulamaları

Android: Slow Motion Video Uygulamaları