Android: Aynı Anda İki Instagram Hesabı Kullanma

Aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

Android ortamında aynı anda iki Instagram hesabı kullanma, geliştirilen Instwogram uygulaması sayesinde oldukça kolay hale geldi. Bildiğiniz gibi Instagram uygulaması kendi içinde birden fazla Instagram hesabı kontrolüne izin veriyor ancak bunun için sürekli olarak hesaplar arasında geçiş yapmanız gerekli. Aynı anda çift Instagram kullanma içinse Instwogram dosyasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve kurmanız yeterli.

Aynı Anda İki Instagram Hesabı Kullanma

Uygulamayı Google Play içinde bulma şansınız yok. Bunu yapabildiğini iddia eden uygulamalara da fazla güvenmeyin. Instwogram bu alanda en iyisi. Kurduğunuzda ve kullandığınızda da göreceksiniz. Uygulama tam anlamıyla telefonda ikinci Instagram olarak çalışıyor. İndirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Android aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

İkinci Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Android’de iki Instagram hesabı kullanma uygulamasını açtığınızda adımların standart Instagram’daki gibi olduğunu görüyorsunuz. Bilgilerinizi girip oturum açmanız gerekiyor. Eğer ikinci Instagram hesabınız yoksa yine buradan yeni bir hesap alabilirsiniz. Uygulama tamamen Instagram’ın aynısı. Kurduğunuzda ve kullandığınızda hiçbir yabancılık çekmeyeceksiniz.

[Toplam:5    Ortalama:4.6/5]
WhatsApp'tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

Android: WhatsApp’tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

Retro Oyunlar

Android: En Fantastik Retro Oyunlar