Oynaması Kolay Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bağımlılık yapan Android oyunları hakkında herkesin ortak bir bağımlılık noktası var. Bu oyunlar Asphalt 8 ya da Modern Combat gibi yüksek dikkat ve geniş zaman gerektirmiyor. Ayrıca sürekli ihtiyaç duydukları bir internet bağlantısı zorunluluğu da yok. Bağımlılık yapan Android oyunları denmesinin nedeni de bu. Her an her yerde birkaç dakikalık boşlukta bile açıp oynayabilirsiniz.

Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bu listeye geçmeden önce internetsiz ve aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunların bir dosyasını da yazmıştık. Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Floors
Floors
Developer: Ketchapp
Fiyat: Ücretsiz+

Floors

Floors ilk oyunumuz. Ketchapp tarafından hazırlandı. Farklı katlarda sürekli koşan bir adamınız var. Bu adamın engellere çarpmasını engellemeniz gerekiyor. Hayatta kalmanızın tek şartı bu. Bağımlılık yapmasının nedeniyse müthiş kolay kontrolleri. Tek parmak kullanmanız yeterli. Ne kadar çok ileriye gidebilirseniz, kazandığınız puanlarda o kadar artıyor. Tamamen reflekslerinizi ve odaklanma kalitenizi ortaya çıkaracak olan, bağımlılık yapan Android oyunları listemizin en amaçsız oyunu. 🙂

[Toplam:3    Ortalama:4/5]
whatsapp profilime kim bakmış

Android: WhatsApp Profilime Kim Bakmış?

Pokemon GO APK Dosyası

Pokemon GO APK Dosyası Nasıl İndirilir?