Pokemon GO’da Candy Kazanmanın Yolları

Pokemon GO’da Candy ne demek? Bildiğiniz gibi Pokemon GO geçtiğimiz günlerde başta ABD olmak üzere birkaç farklı ülkede daha yayınlandı. İnsanlar şimdi ellerinde Pokemon GO, komşularının bahçesinde dolaşıyor ve yakalayabileceği bir Pokemon ya da bulabileceği bir nesne var mı arıyor. Şüphesiz ki bu eşyaların en önemlilerinden biri de Candy‘ler.

Candy Kazanmanın Yolları

Birkaç Pokemon yakaladıktan sonra muhtemelen bunları nasıl daha güçlü hale getiririm ve hatta evrimleştiririm diye düşünmüş olabilirsiniz. Bu noktada daha fazlasına ihtiyaç duyacağınız nesnelerden ilki Candy isimli şirin şekerler olacak.

Oyunda Candy kazanmanın birkaç farklı yolu var. Bunlardan bir tanesi Pokestop‘ları ziyaret etmek. Ancak bir Pokestop’dan Candy düşürme şansınız çok yüksek değil. Hatta aksine nadiren bir Candy bulursunuz fakat yolunuzun üstünde bir Pokestop varsa uğramak her zaman iyi bir seçenektir.

Pokemon-go-stardust

Candy’leri aynı zamanda Lucky Egg isimli yumurtaları kuluçkaya alarak da bulabilirsiniz. Ancak bu da biraz şans gerektiren bir başka faktör. Peki Pokemon GO’da nasıl garanti Candy elde edersiniz?

Bunun için karşılaştığınız her Pokemon’u yakalamak isteyeceksiniz. Bir Pokemon’dan birkaç tane yakaladığınız takdirde bunları Professor Willow’a gönderebilir ve karşılığında biraz Candy alabilirsiniz. Elbette alacağınız bu Candy’ler profesöre gönderdiğiniz Pokemon’lara özel türde olacak. Sonraki sayfadan devam ederek konuyu detaylandıralım.

[Toplam:192    Ortalama:2.8/5]

Android Otomatik Şarkı Sözü BUlma

Android ve iOS: Otomatik Şarkı Sözü Bulma

Pokemon GO'da Gym Nedir?

Pokemon GO’da Stardust Kazanmanın Yolları