Android: Gizli Video Kaydı Yapma

Android: Gizli Video Kaydı Yapma

Geçtiğimiz günlerde Android’de gizli ses kaydı yapma konusunu şu bağlantıda ele almıştık. Gelen yoğun ilgi üzerine şimdi de Android’de gizli video kaydı yapma nasıl oluyor; ona değineceğiz. Yine bu iş için seçilebilecek onlarca uygulama olduğunu söyleyelim. Bizler aradığımız kayıt sırasında bildirim simgesi göstermeme, zaman ayarlı kayıt ve herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabilme gibi önemli özelliklerin tümünü tek bir yazılımda bulduk. Üstelik size tavsiye edeceğimiz yazılımın kullanım arabiriminde olmasa da menülerinde tamamen iyi derecede Türkçeleştirme yapılmış durumda.

Background  Video Recorder
Background  Video Recorder
Developer: Kimcy929
Fiyat: Ücretsiz+

Android’de gizli video kaydı yapma uygulamasının menüsüne birazdan değineceğiz. Menü gerçekten de yazımızın yarısından fazlasını işgal edecek derecede kuvvetli özelliklere sahip. Hatta şimdiye dek herhangi bir video kaydı uygulamasında dahi bu tip seçenekleri görmedik desek yeridir. Uygulamada arada bir tam ekran reklamlar karşınıza geliyor. Eğer severseniz -ki buna eminiz- küçük bir ödeme ile reklamsız sürüme geçebilirsiniz. Buna değeceğine şüpheniz olmasın

Android Gizli Video Kaydı Yapma (1)

Uygulamanın ana ekranı oldukça sade. Tek bir sayaç ve video çekimini başlatıp durdurabileceğiniz bir kırmızı kamera işareti bulunuyor. Sağdaki sekmeye atlayarak otomatik kayıt ayarlarına geçebilir veya soldaki simgeye basarak ana ayarları inceleyebilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
pokemon ağlayan pikachu

LİSTE: Pokemon GO’nun Yaşattığı Hayal Kırıklıkları Neler?

iPhone'da Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Dönüştürün 0

Prisma ile Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Dönüştürün