Prisma ile Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Dönüştürün

iPhone’da fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürmek için kullanabileceğiniz ilginç bir uygulamayla karşınızdayız. Hemen hemen tüm akıllı telefon kullanıcıları fotoğraflarını sosyal ağ platformlarında paylaşmadan önce çeşitli filtrelerden yararlanmayı tercih ediyor. Prisma bu noktada birçok kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz harika bir araç. Uygulama fotoğraflarınızı akıllı bir şekilde tablolara / sanat eserlerine dönüştürebiliyor, adeta Van Gogh, Picasso ya da Levitan’ın elinden çıkmış gibi sonuçlar ortaya koyabiliyor.

Prisma

prisma

 

Prisma bu başarılı sonuçları akıllıca kodlanmış yapay zekası ve nöral ağların kombinasyonu sayesinde sağlayabiliyor, fakat teknolojik detayları tümüyle açıklanmış değil. Kullanıcılar için önemli olan yüksek oranda stilize edilmiş, ilgi çekici sonuçlar olsa gerek.

Prisma Photo Editor
Fiyat: Ücretsiz+

Prisma az sayıda işleve sahip olsa da bu işlevleri mükemmel şekilde yerine getirebiliyor. Uygulama arayüzü kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve neredeyse hiçbir aşamada bir açıklamaya ihtiyaç duyulmuyor. Bir fotoğraf seçin, bir filtre belirleyin, görseli paylaşın. Hepsi bu kadar!

Şu an yalnızca iPhone’a yüklenebilen uygulama yakın zaman içerisinde Android platformuna da adım atmaya hazırlanıyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...