Guinness Rekorlarına Giren Pokemon’lar

Yeni Pokemon GO‘nun çıkışıyla dünya artık eskisi gibi değil. Sokak lambalarının altı artık Meowth’larla dolu, duraklarda Charizard‘lar, kahve dükkanlarında Jigglypuff’lar ve parklarda gym dövüşleri var. Bu çılgınlık her yere yayılmış ve her yaştan insana bulaşmış durumda.

Guinness Rekorlarına Giren Pokemon’lar

Birçok insan Pokemon GO‘nun daha çok genç popülasyonun ellerinde olduğunu zannediyor. Aslında oyun en başında 1990’larda Nintendo Gameboy oyunlarıyla büyümüş bir nesli kendine çekti. Hal böyle olunca oyunun kitlesi kimsenin tahmin edemediği kadar büyüdü. Peki Pokemon GO beraberinde bazı dünya rekorları getirecek mi dersiniz? Gelin önce serinin bugüne kadar kayda geçmiş dünya rekorlarını tanıyalım.

İlk Pokemon Karakteri

ryhdon2

Birçoğu Pikachu‘nun oyundaki ikonik yerinden dolayı ilk Pokemon olduğunu düşünür. Ancak bu gergedan vari yaratık Ryhdon aslında oyunun ilk Pokemon’u ve ilk kez 1996’da bir video oyununda görüldükten sonra bugüne kadar çıkmış bütün Pokemon oyunlarında yer aldı. Buna Pokemon GO’da dahil. Kendisi karakteristik yapısından ötürü daha çok kayalık alanlarda ya da binaların sık olduğu bölgelerde bulunuyor.

[Toplam:30    Ortalama:2.6/5]
Power Up Miktarları

Pokemon GO’da Pokemonların Power Up Miktarları

Android Uygulamalara Farklı Ses Düzeyi Ayarlamak 0

Android: Uygulamalara Farklı Ses Düzeyi Ayarlamak