Galaxy Note 7 Alternatifi Büyük Ekranlı Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Note 7 alternatifi büyük ekranlı akıllı telefonlar ile karşınızdayız. Samsung Galaxy Note 7 geçtiğimiz hafta içerisinde resmen tanıtıldı. Samsung Galaxy Note 6 model ismini kullanmadan doğrudan Galaxy Note 7’ye geçmeyi tercih etti. 5.7 inç genişliğinde hayli büyük ekran, S-Pen ve üzerinde titizlikle çalışılmış suya karşı dayanıklı gövdesiyle şüphesiz ilgi çekici bir ürün. ABD’deki modellerinde Snapdragon 820 yongaseti bulunmakta, yani performans anlamında da gerçekten rakipsiz bir cihaz. Akıllı telefonun kullanıcıları üzen yanı ise fiyat etiketi. ABD’de 880 USD değer biçilen akıllı telefon ülkemizde 3599 TL‘den alıcılarını beklemekte. Eğer siz de Galaxy Note 7 gibi büyük ekranlı bir akıllı telefon edinmek istiyor ancak bütçeniz bu duruma elvermiyorsa Galaxy Note 7 alternatifi büyük ekranlı akıllı telefonlar listemizden bir ürüne yönelebilirsiniz.

Galaxy Note 7 Alternatifi Büyük Ekranlı Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy Note 7 Alternatifi Büyük Ekranlı Akıllı Telefonlar 1

Samsung Galaxy S7 Edge temelde Galaxy Note 7 ile hemen hemen aynı, ancak 250 USD kadar daha uygun bir fiyat etiketi taşıyor. S-Pen sizin için hayati öneme sahip değilse o halde Samsung Galaxy Note 7 yerine Galaxy S7 Edge’e gönül rahatlığıyla kollarınızı açabilirsiniz. Üstelik Galaxy S7 Edge Galaxy Note 7’den daha uzun pil ömrü sunmakta, pil ömrünün birçok kullanıcı için önemli bir kriter olduğu açık.

Ekran boyutları arasında 0.2″ fark mevcut, Galaxy Note 7 depolama kapasitesi olarak S7 Edge’i ikiye katlamakta. (32 GB / 64 GB) Galaxy Note 7 USB-C bağlantı konnektörü ile gelirken Galaxy S7 Edge microUSB bağlantısına sahip. Ancak her iki akıllı telefonda da aynı iki taraflı kavisli ekran tasarımı, Snapdragon 820 yongaseti ve benzer kameralar mevcut.

[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]
Wi-Fi'ı İzinsiz Kullananları Engellemek

Android ile Wi-Fi’ı İzinsiz Kullananları Engellemek

iPhone'da Yer Almayan 8 Android 7.0 Nougat Özelliği 0

iPhone’da Yer Almayan 8 Android 7.0 Nougat Özelliği